Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Створено «Асоціацію енергетичних аудиторів в ЖКГ»
Автор: Станислав Власенко      Дата: 27.05.2008 20:38


     На зборах було затверджено статут організації, персональний склад її правління, план роботи на 2008-й рік. Почесним президентом Асоціації обрано заступника Міністра з питань житлово-комунального господарства України Олександра Мазурчака. Виконавчим директором Асоціації став директор департаменту енергообстежень та когенераційних систем компанії «ESCO» Володимир Печерський.
     За статутом організації, її фінансування здійснюється за рахунок членських внесків. Документи, які засвідчують заснування Асоціації енергоаудиторів, буде передано для юридичної реєстрації.
     Ініціювало процес об’єднання професійних енергоаудиторів Міністерство з питань житлово-комунального господарства України, з березня тривали переговори щодо доцільності створення Асоціації. Міністр з питань ЖКГ Олексій Кучеренко займає тверду позицію щодо необхідності проведення аудиту з втрат енергоресурсів у кожному житловому будинку для визначення подальших дій щодо енергозбереження та проведення термомодернізації будинків.
     Питання використання енргозберігаючих технолгій в житлово-комунальному господарстві є стратегічним, адже житловий фонд, площа якого складає близько 1 млрд. кв. метрів, є найбільшим споживачем енергоресурсів в Україні. При цьому, за підрахунками вчених, втрати теплової енергії на опалення житла в Україні в 4-5 разів вищі за показники країн з холодними кліматичними умовами, таких як Фінляндія та Швеція. У зв’язку із постійним здорожчанням енергетичних ресурсів, питання використання енргозберігаючих технологій в житлово-комунальному господарстві ,зокрема, утеплення зовнішніх конструкцій, стає все більш актуальним.
     На думку заступника Міністра з питань житлово-комунального господарства України Олександра Мазурчака, актуальність проблеми теплової модернізації будинків зростатиме, адже дорожчають енергоносії. Крім того, найбільше теплової енергії споживають саме у житлових будинках – близько 40 %. Відповідно і втрати тепла в житловому секторі найбільші, вони перевищують втрати в котельнях при виробництві тепла та в тепломережах під час його транспортування. Проте найголовнішим зараз є не фінансовий, а психологічний фактор, адже громадяни не готові вкладати гроші в теплову модернізацію свого житла.
     На данй час Міністерство з питань житлово-комунального господарства особливу увагу приділяє питанню енергоаудиту. Без процедури обліку усіх витрат, держава не надаватиме фінансової підтримки на проекти модернізації будинків, котелень, водоканалів, тепломереж тощо.
     Метою створення «Асоціації енергетичних аудиторів в житлово-комунальному господарстві», як зазначив Олександр Мазурчак, є узагальнення і формування нормативної документації, що регламентує діяльність енергоаудиторів в сфері ЖКГ, прискорення процесів запровадження сучасних проектів з енергозбереження.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 533 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 4058
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика