Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Альтернатива лжи не другая ложь, другого размера и другой формы, а истина. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Nemiroff та Українська кінофундація в Каннах відкрили спільний павільйон та провели «зіркову» вечірку на бульварі Круазет
Автор: Станислав Власенко      Дата: 27.05.2008 20:42


     Прийом урочисто відкрили дружина Президента України, голова Наглядової ради Міжнародного благодійного фонду «Україна 3000» Катерина Ющенко, голова Ради директорів Nemiroff Холдингу Олександр Глусь, міністр культури України Василь Вовкун, директор Української кінофундації Андрій Халпахчі, посол України у Франції Костянтин Тимошенко.
      «Ми дуже раді, що нарешті Україна має на Каннському кінофестивалі свій павільйон і можливість представити як свої досягнення, так і майбутні проекти, – сказала пані Катерина Ющенко. – Ми запрошуємо всіх до співпраці з Україною, адже можемо запропонувати не тільки прекрасні сюжети та ідеї для нових фільмів, але й досвід українських фахівців. Нам є що запропонувати, – зазначила вона, – це талановиті актори, техніки, оператори – професіонали, які сьогодні працюють на кращих знімальних майданчиках світу». Катерина Ющенко нагадала присутнім про минулорічне відвідання українською делегацією ювілейного 60-го Каннського фестивалю і перший в історії український прийом в Каннах. «Минув рік, і наша мрія про свій павільйон на кіноринку здійснилася, – сказала вона. – Ми дякуємо всім, хто зробив це можливим, у першу чергу, компанії Nemiroff».
      «Сьогодні ми разом з Кінофундацією створюємо новий український глобальний проект. Другий рік поспіль на всіх найбільших світових кінофорумах ми презентуємо ті культурні цінності, які є в Україні, допомагаємо реалізувати її вагомий кінематографічний потенціал і перспективи. І я гордий з того, що саме компанія Nemiroff першою почала реалізовувати довгострокову програму підтримки українського кіно за кордоном», - підкреслив голова ради директорів Nemiroff Холдингу Олександр Глусь.
     Напередодні вперше в історії Канн над Vilage Internationale, де відкрився Українській павільон, було піднято український прапор. А 15 травня у Палаці Фестивалю було показано перший з 7 повнометражних українських фільмів, які Українська кінофундація та Nemiroff привезли до Канн.
      Того ж дня в Українському павільйоні відбулася перша презентація – київського МКФ Молодість, де було також оголошено про старт нового конкурсу на кращий кінематографічний проект для подальшої реалізації його в Україні. Під час таких зустрічей у неформальній обстановці та з вишуканими коктейлями від ТМ Nemiroff гостям павільйону щодня представляють найбільш яскрваві проекти української кіноіндустрії.
      Українська вечірка в Каннах зібрала понад 300 представники світової кіноіндустрії та моди, бізнесменів, дипломатів та численних журналістів з різних країн. Зокрема, до українців завітали: директор Канського кіноринку Жером Паяр, відомий французький кутюр’є Клод Бонуччі з дружиною, директор Берлінського кинофестиваля с 1980 по 2001 год Морітц де Хадельн, директор Міжнародного кінофестивалю у Вільнюсі Дражина Армічкайте, відомий кінорежисер Отар Іоселіані, директор Vilage Internationale Канського кінофестивалю Ріта Гогеберг, англо-польський кінорежисер Єжи Сколимовськи, директор Варшавського міжнародного кінофестивалю Стефан Лаудін, бельгійський кінорежисер Маріон Хензель, президент міжнародної асоціації кінокритиків ФІПРЕССІ Андрій Плахов, представник UNIFRANCE Ян Раймон, польський режисер Януш Кийовськи та багато інших.
      Спеціальним гостем вечірки став відомий французький актор і зірка світового кіно Венсан Кассель, який своєю появою викликав неабиякий ажіотаж не тільки у прекрасної половини гостей, що природно, але й у всіх присутніх, адже саме в Каннах цього річ відбулася презентація його нового резонансного проекту «Public enemy №1», реліз якого очікується наприкінці року. Популярному акторові і чоловіку не менш популярної актриси Монікі Белуччі так сподобалися українська гостинність, колоритна музика та смачна горілка, що він виявив бажання разом з дружиною відвідати Україну восени під час роботи кінофестивалю «Молодість».
      Прийом-презентація від Української кінофундації та міжнародного бренду Nemiroff стала однією з найбільш очікуваних та яскравих подій нічного життя фестивалю. Підвищену увагу гостей притягнув і виступ української етно-хаос бенда «ДахаБраха», артисти якої виступали у автентичному національному вбранні і грали на історичних інструментах, створюючи неповторну атмосферу свята. Українська вечірка з вишуканими закусками, до яких так пасувала горілка Nemiroff, та справжнім «зірковим» складом гостей була такою яскравою, що знімальні групи з ведучих телеканалів Росії, Білорусії Франції та США чекали можливості потрапити в ресторан, щоб зафільмувати це іскрометне дійство.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1058 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 4059
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика