Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Любовь, красота и действие спасут мир © древняя этрусская мудрость

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Міністерство з питань ЖКГ розпочало роботу з професійної підготовки спеціалістів з управління містом та розбудови ОСББ.
Автор: Станислав Власенко      Дата: 08.06.2008 20:33


     Недостатня поінформованість громадян у містах та нерозуміння основних засад діяльності, функцій та завдань ОСББ гальмують процес сталого розвитку житлового господарства. Тому Інститут соціології, психології та управління НПУ ім. М. П. Драгоманова та Міністерство з питань житлово-комунального господарства України виступили з ініціативою проведення постійно діючого навчального курсу.
     Під час постійно діючого семінару представники місцевих органів влади та місцевого самоврядування матимуть змогу оволодіти практичними навичками, які сприятимуть процесу формування та стимулювання ефективного власника житла - досягнення прориву в утворенні об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (передача у власність таких об'єднань прибудинкових територій, державна підтримка впровадження енергозберігаючих технологій у житлових будинках, спрощення процедури створення та діяльності об'єднань, методологічна та організаційна підтримка їх створення).
     
     Програма навчання передбачає інструменти набуття (вдосконалення) управлінських компетенцій в ході теоретико-практичних семінарів за такими напрямами: ринкові форми управління житлом, теоретичні засади управління містом, теорія і практика прийняття управлінських рішень, управління персоналом, управління фінансовою діяльністю, стратегічне управління містом.
     Кожен модуль включатиме лекційний і практично-тренінговий компоненти, а також супроводжуватиметься тематичним засіданням круглого столу.
     Групи слухачів формуватимуться за "вертикальним" або "горизонтальним" принципом. «Горизонтальний» - одна категорія слухачів з різних міст (мери міст та містечок, заступники голів місцевих рад по виконавчій роботі, керівники підрозділів виконкомів). «Вертикальний» - до групи включається «команда» мера (мер, заступники по раді та виконавчій роботі, керівники підрозділів виконкому, керівники депутатських комісій, фракцій тощо).
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1033 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 4085
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика