Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Не верь, не бойся, не плати. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Делегація НАК “Нафтогаз України” взяла участь у провідних нафтогазових виставці та конференції Туркменистану
Автор: Станислав Власенко      Дата: 24.12.2002 09:02


     Делегація НАК “Нафтогаз України” повернулася до Києва з Ашгабату, де взяла участь у 7-й Міжнародній нафтовій та газовій виставці та конференції (TIOGE), що проходила у Туркменській столиці 16-18 грудня. Ці виставка та конференція вважаються центральним форумом нафтогазової промисловості Туркменистану.
     Стенд НАК “Нафтогаз України” відвідали заступник голови Кабінету Міністрів Туркменистану Йоли Гурбанмурадов та Державний міністр – Голова національної торгівельної корпорації “Туркменнафтогаз” Ільяс Чариєв, інші міністри та галузеві керівники.
     Великий інтерес з боку урядовців та керівників нафтогазових підприємств Туркменистану викликав макет самохідної бурової установки “Таврида”, представлений ДАТ “Чорноморнафтогаз”. Заступник голови уряду Туркменистану Йоли Гурбанмурадов запропонував українській стороні підготувати пропозиції щодо можливостей використання “Тавриди” або аналогічного судна для розвідки та розробки туркменської ділянки континентального шельфу Каспійського моря.
     У ході конференції Заступник голови правління “Нафтогазу України” Ярослав Марчук, який очолював делегацію, виступив з доповіддю про шляхи розширення співпраці між українською та туркменською сторонами у нафтогазовій галузі.
     Ярослав Марчук, зокрема, запросив туркменську сторону розглянути можливість експорту нафти через новозбудовану транспортну систему Одеса-Броди та підкреслив, що резерв експортної потужності газотранспортної системи України складає 30-35 млрд. мі, а за незначних інвестицій може бути збільшений вдвічі.
     Довідка: Туркменистан є найбільшим постачальником газу в Україну. Згідно з міжурядовими та міжкорпоративними угодами, обсяг поставок у 2002 році законтрактовано на рівні 34 млрд. мі (42.5% від балансу газу України), у 2003 – 36 млрд. мі (45%). Зі свого боку, Україна є найбільшим покупцем газу в Туркменистані.
     За даними прес-центру НАК “Нафтогаз України


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1617 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 413
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика