Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Альтернатива лжи не другая ложь, другого размера и другой формы, а истина. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Делегація НАК «Нафтогаз України» провела чергові переговори з керівництвом ВАТ «Газпром» у Москві щодо поточної ситуації
Автор: Станислав Власенко      Дата: 16.07.2008 00:27


     Делегація Національної акціонерної компанії (НАК) «Нафтогаз України» на чолі з головою правління НАК Олегом Дубиною 14-15 липня провела переговори з керівництвом ВАТ «Газпром» у Москві.
     Під час зустрічі сторони, зокрема, розглянули питання щодо графіка постачання природного газу в Україну у поточному році. За результатами було підтверджено, що Україна у 2008 році отримає весь законтрактований обсяг газу у розмірі 55 млрд. куб. метрів. Це дозволить повністю забезпечити газовий баланс країни, затверджений Кабінетом міністрів України, та підготуватися до штатного (бездефіцитного) проведення опалювального сезону 2008-09 років, а також забезпечити безперебійний транзит російського газу до країн ЄС.
     У 2007 році баланс природного газу імпортного походження, становив 50,03 млрд. куб. метрів. у 2006 - 49,6 млрд. куб. метрів. Зазначені обсяги повністю задовольняли потреби споживачів України у природному газі протягом 2006-07 років. Таким чином, до кінця року НАК «Нафтогаз України» матиме у своєму розпорядженні додатковий ресурс обсягом близько 5 млрд. куб. метрів імпортованого газу.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1127 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 4142
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика