Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

…Ні початку, ані кінця… Літопис натхнення во врем’я люте
Автор: Омельчук Юлия Ивановна      Дата: 26.04.2023 21:30


     Виставка
     …Ні початку, ані кінця…
     Літопис натхнення во врем’я люте
     
     Запрошуємо всіх шанувальників мистецтва ознайомитися з новим виставковим проєктом відомої київської художниці Лариси ПІШОЇ під промовистою назвою «НІ ПОЧАТКУ, АНІ КІНЦЯ (літопис натхнення во врем’я люте)». Презентація експозиції відбудеться 28 квітня, о 16.00, у Національному музеї «Київська картинна галерея», за адресою: вул. Терещенківська, 9. Вхід на відкриття виставки – вільний.
     
     Усі роботи створені під впливом сьогоденних трагічних подій в Україні. Твори Лариси ПІШОЇ не є реалістичними. Вони відображають стан художниці, її прагнення до гармонії, духовного зростання, протистояння хаосові, спричиненому темними силами. Це нелегко, адже людині світлій протистоять перешкоди на шляху до мирного, спокійного життя.
     
     Митець розмірковує про власне призначення в цьому мінливому світі, про швидкоплинність життя, його тендітність. Буденне й величне, особисте й суспільне, небезпека й порятунок, зрештою, осмислення себе в долі всього людства – ось те, що хвилює творчу душу, виливаючись фарбою на полотно…
     
     Якщо пильно вдивитися в картини, то можна побачити на них коріння. У самому понятті коріння в широкому сенсі цього слова й зашифровано код усього сущого на Землі. Тут – і поняття роду людського, і родина, і Батьківщина-мати. А наша українська земля нині розтерзана, але перебуває в боротьбі, спротиві. Ось що болить кривавою раною кожній небайдужій, рідній, чутливій душі. Гадаю, саме про це виставка Лариси ПІШОЇ.
     
     Приходьте до музею й переконайтеся на власні очі. Складіть враження від побаченого. А подивитися є на що. Чорно-білим графічним аркушам – офортам, живописним полотнам, намальованим у стриманих кольорах, притаманні лаконічність образів, глибокий філософський зміст, загадковість і несподіваність художньої форми.
     
     Експозицію можна оглянути по 21 травня. Музей працює з 11.00 до 18.00. У вівторок – з 11.00 до 19.00. Вихідні дні – понеділок і четвер.
     
     Підготувала Юлія ОМЕЛЬЧУК


Автор: Омельчук Юлия Ивановна прочтений: 934 оценки: 5 от 2
© Свидетельство о публикации № 42016
  Цена: 395 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика