Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Бог коварен, но незлонамерен. © Альберт Эйнштейн

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАК «Нафтогаз України» вважає своєчасним видання Указу Президента щодо заборони відновлення постачання газу підприємствам ТКЕ-боржникам
Автор: Станислав Власенко      Дата: 09.10.2008 20:11


     НАК «Нафтогаз України» в черговий раз наголошує на необхідності своєчасних та повних розрахунків за спожитий природний газ підприємствами теплоенергетики. У зв’язку з хронічною заборгованістю підприємств ТКЕ перед Компанією та неможливості у більшості випадків врегулювання цих питань у рамках відносин між господарюючими суб’єктами НАК «Нафтогаз України» вважає доцільним та своєчасним видання Указу Президента, яким введено в дію рішення Ради національної безпеки та оборони щодо відновлення постачання газу суб'єктам господарювання, які виробляють теплову енергію.
     
     Згідно з документом, Компанії, ДК «Укртрансгаз» та ДК «Газ України», а також обласним підприємствам з газопостачання та газифікації заборонено відновлювати постачання газу суб'єктам господарювання, які виробляють теплову енергію, до повного погашення заборгованості за газ, спожитий цими підприємствами протягом опалювального сезону 2007-2008 рр. і послуг з його транспортування та постачання.
     
     Окрім того, Указом Президента передбачено надання підприємствами з виробництва теплової енергії передплати або безумовної та безвідкличної банківської гарантії щодо повної та вчасної оплати природного газу та послуг з його транспортування та постачання протягом опалювального сезону 2008-2009 рр.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1365 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 4374
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика