Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до


Автор: Станислав Власенко      Дата: 31.03.2003 11:12


     Наприкінці листопада 2002 року Центр "Соціальний моніторинг" за сприяння Представництва Програми розвитку ООН в Україні провів опитування молоді з метою вивчити сприйняття молодими людьми своїх можливостей для самореалізації в Україні, очікувань та планів на майбутнє, ціннісних орієнтацій та самопочуття тощо. Загальна кількість опитаних - 1006 молодих громадян віком від 14 до 28 років з усіх областей України, АР Крим, м. Києва та м. Севастополя.
     Результати проведеного опитування дозволяють дійти таких основних висновків:
     • Українська молодь, як і суспільство в цілому, потерпає від численних негараздів у багатьох сферах життя, що позначається на її соціальному самопочутті, задоволеності життям, ціннісних орієнтаціях та оцінках ситуації в країні тощо. Переважна більшість української молоді оцінює сучасну соціально-економічну ситуацію в Україні як таку, що не забезпечує умов для нормального життя громадян (85%); 43% опитаних молодих людей зазначили, що було б краще їм народитися і жити в іншій країні.
     • Дещо менш критично оцінюється загальний напрям поступу незалежної України, хоча більшість усе ж таки схильна до негативної оцінки ситуації в нашій державі (60%).
     • Разом з тим молоді притаманний оптимізм: більшість розраховує на власні сили (72%) і впевнена, що сьогодні в Україні цілеспрямована та наполеглива молода людина може досягти життєвого успіху (68%).
     • У цілому молодь оптимістично настроєна щодо перспектив свого майбутнього в Україні. Більшість молодих людей схильна вважати, що загальна соціально-економічна ситуація зміниться на краще вже в найближчі роки (58%) та їхні діти й онуки матимуть кращі життєві можливості (73%). Водночас складна соціально-економічна ситуація сприяє значному поширенню серед молоді еміграційних орієнтацій. Ці орієнтації носять здебільшого "теоретичний" характер ("у разі можливості я б виїхав з України" - 51%) і свідчать про негативну оцінку ситуації в країні, а не про практичні наміри покинути Батьківщину (планують у найближчі 10 років виїхати з України 18%). Відстежується доволі виразне прагнення молоді до стабільності, впорядкованості свого життя в Україні, а не за її межами.
     • Рівень соціальної задоволеності перш за все детермінується матеріальним становищем молоді. Частина української молоді відзначає погіршання власного соціального самопочуття (21%) та зниження рівня добробуту (20% серед тих, кому більше 18 років), хоча переважають оптимістичні настрої щодо покращання у майбутньому свого життя (53%) та ситуації в Україні загалом (58%).
     За матеріалами Центру "Соціальний моніторинг" за сприяння Представництва Програми розвитку ООН в Україні


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1751 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 483
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика