Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Обмеження газопостачання енергогенеруючим компаніям привело до підвищення рівня оплати спожитого газу
Автор: Станислав Власенко      Дата: 16.04.2003 12:01


     Запроваджені ДК “Газ України” суворі заходи до неплатників за спожитий природний газ дали позитивні наслідки. У квітні поточного року чотирьом енергогенеруючим компаніям, що належать до сфери управління Мінпаливенерго, було поставлено 88.9 млн. кубометрів газу загальною вартістю 24,58 млн. грн.
     
     Протягом квітня середній ліміти постачання газу енергогенеруючим компаніям складали 6 млн. кубометрів на добу. Це дало їм можливість не лише розраховуватись за поточне споживання, а й розпочати погашення боргів минулих періодів Станом на 14.04.03 за спожитий газ було оплачено 31,12 млн. грн. (126,6% його вартості). У структурі оплати газу в квітні переважали розрахунки субсидіями та взаємозаліками за постановами КМУ (27,49 млн. грн., або 88,33% від сплаченого). Грошовими коштами оплачено лише 3,63 млн. грн., що складає 11,66% від сплаченого.
     
     Навіть з урахуванням розрахунків у негрошовій формі, ВАТ “Донбасенерго” та ВАТ “Західенерго” продовжували накопичувати заборгованість – ці компанії розрахувалися за спожитий природний газ на 62,9% та 54,6% відповідно.
     
     Гострою залишається проблема погашення боргів, накопичених енергогенеруючими компаніями з початку року, а також боргів минулих років. Борг підприємств Мінпаливенерго за спожитий у 2003 році природний газ на 14 квітня склав 260,05 млн. грн., а загальний борг за спожитий, але не оплачений газ 1998-2002 років – 1,38 млрд. грн..
     
     Неплатежі енергогенеруючих компаній за спожитий природний газ та розрахунки за нього в не грошовій формі залишаються злободенною проблемою газової галузі України, оскільки ставлять під загрозу розрахунки НАК “Нафтогаз України” за туркменський природний газ, оплата якого проводиться валютними коштами.
     
     
      За даними Прес-центру НАК “Нафтогаз України”
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1357 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 508
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика