Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

За підсумками першого кварталу лічильниками обліковувалося понад 60% спожитого населенням газу
Автор: Станислав Власенко      Дата: 23.04.2003 18:36


     В першому кварталі поточного року в житловому фонді України встановлено 103,1 тисяч побутових лічильників газу. Це на 5,2 тис. одиниць більше, ніж за аналогічний період минулого року.
     
     На 1 квітня 2003 року рівень оснащеності лічильниками газифікованих квартир досягнув 33,9% - в 11 мільйонах газифікованих житлових приміщень встановлено 3.73 млн. одиниць побутових приладів обліку газу.
     
     Найбільша кількість лічильників встановлена у квартирах з опалювальним котлом та іншими газовими приладами. Оскільки споживання газу цією категорією побутових споживачів - найбільше, забезпечення приладами обліку газу таких квартир є пріоритетним. Цій категорії споживачів загалом встановлено більше 3,1 млн. лічильників газу, а рівень оснащеності таких помешкань досягнув 74,5%. Найвищий він у Чернівецькій (92.9%), Закарпатській (92,2%) та Івано-Франківській (87%) областях. Найменш оснащені приладами обліку газу оселі з газовим котлом Харківщини (56%).
     
     Наразі 60% спожитого населенням природного газу обліковується лічильниками. Проте, для квартир з газовою плитою та водонагрівачем середній рівень оснащеності побутовими приладами обліку газу становить лише 10%, для квартир з газовою плитою – 9,1%. В житловому фонді цих категорій споживачів загалом встановлено 639 тис. лічильників.
     
     У 2002 році практично завершене оснащення приладами обліку газу бюджетних установ та організацій відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12.04.00 № 175-р. Станом на 1 квітня 2003 року із передбачених розпорядженням установ, що фінансуються з місцевих бюджетів, приладами обліку газу не оснащено лише 4%. Лічильники встановлено вже у 88% установ, що належать до сфери управління міністерств.
     
     В 2002 році у споживачів газу замінено 398 приладів обліку газу з класом точності не гірше 1.0 із 4.1. тис., що потребують заміни, у тому числі:
     
     - на промислових підприємствах – 23;
     - на підприємствах теплокомуненерго – 194;
     - в бюджетних організаціях – 110;
     - на підприємствах компобуту – 71.
     
     Крім того, встановлено 224 прилади обліку газу на підприємствах та установах, де вони взагалі були відсутні.
     
     Кінцевою метою роботи “Нафтогазу України” є створення системи обліку природного газу з високим рівнем достовірності вимірювання при його видобуванні, транспортуванні, зберіганні і споживанні. Створення такої системи підвищить загальну ефективнысть роботи підприємств “Нафтогазу України” та зменшення втрат природного газу.
     
     За даними Прес-центру НАК “Нафтогаз України”
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1519 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 513
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика