Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Зри в корень! © Козьма Прутков

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАК
Автор: Станислав Власенко      Дата: 13.07.2003 14:17


     25 червня у Європейській залі Президент-Готелю "Київський" були підведені підсумки щорічного Національного рейтингу "Топ-100. Кращі компанії України", який визначається фінансово-економічним тижневиком "ІнвестГазета". За його підсумками, НАК "Нафтогаз України" посів перше місце у чотирьох номінаціях.
     
     Компанія визнана беззаперечним лідером за об'ємами валового доходу. Цей показник у минулому році склав 30,678 млрд. грн. (у 2001 році - 21,478 млрд. грн.), що в 4,3 рази перевищує результат найближчого переслідувача і свідчить про постійний розвиток "Нафтогазу".
     
     НАК "Нафтогаз України" вперше з моменту започаткування рейтингу посів перше місце за об'ємами прибутку, отримавши в 2002 році 1,244 млрд. грн., що на 400 млн. грн. перевищує показник другої позиції. Це є показником ефективності роботи Компанії, направленої на досягнення максимуму за рахунок власних ресурсів.
     
     Компанія вже вкотре очолює галузевий рейтинг "Топ-100". Крім того, в першу десятку кращих компаній року у нафтогазовому секторі увійшли чотири підприємства, що входять у структуру "Нафтогазу": ДК "Газ України", ДК "Укртрансгаз", ДК "Укргазвидобування" та ВАТ "Укрнафта". Вертикально-інтегрована структура НАК дозволяє їй отримувати найвищі результати.
     
     "Нафтогаз України" у 2002 році імпортував продукції на суму 2,757 млрд. грн., що визначено як найвищий показник у країні. Завдяки закупівлі природного газу, Компанія забезпечила надійне постачання "блакитного палива" в домівках українських сімей протягом усієї зими.
     
     Високі показники НАК "Нафтогаз України" стали можливі завдяки ефективному менеджменту Компанії. За словами голови правління Компанії Юрія Бойко, "абсолютними пріоритетами "Нафтогазу" є надійне забезпечення національної економіки та країни в цілому енергоносіями, збільшення видобутку вуглеводнів у країні, а також збереження обсягів газу, що отримуються в якості оплати за транзит. Ці задачі в цілому були виконані, і ми розраховуємо плідно попрацювати в поточному році з тим, щоб 2004 рік став періодом активізації та потужного розвитку Компанії".
     
     Довідка: Національний рейтинг "Топ-100. Кращі компанії України", що визначається фінансово-економічним тижневиком "ІнвестГазета", започаткований у 1997 році. Достовірність інформації, відображеної у рейтингу перевіряється всесвітньо відомою аудиторською компанією "Ернст енд Янг".
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 2094 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 547
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика