Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Культуру надо насаждать! Даже силой... Иначе нас всех ждет крах. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАК
Автор: Станислав Власенко      Дата: 13.07.2003 14:15


     "Нафтогаз України" має намір зміцнити свої позиції на європейському ринку газу. Про це сьогодні в ході прес-конференції, яка проходила в Лондоні, заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Юрій Бойко. Період 2002-2003 років для Компанії ознаменувався динамічним зростанням експорту газу на європейський ринок.
     
     Якщо в 2001 році експорт газу з України, включаючи країни СНД складав 1.0 млрд. куб.м, (в т.ч. експорт Компанії - 250.0 млн.куб. м), то вже в 2002 році його об'єми були збільшені до 1.6 млрд. куб. м (в т.ч. з ресурсів Компанії - понад 1.5 млрд. куб. м). Таким чином, обсяг експорту Компанії в 2002 році збільшився більш ніж у 6 разів.
     
     Розширилася і географія експорту. У 2002 році Компанія вийшла на ринок Німеччини, а також відновила присутність на румунському газовому ринку. Значно збільшилася присутність на традиційному для НАК "Нафтогаз України" ринку Угорщині.
     
     Активізація експортної політики дозволила врівноважити баланс газу України, який до цього характеризувався профіцитом; врегулювати проблеми, що існували з фінансуванням закупівель газу по імпорту; а також зміцнити фінансовий стан Компанії.
     
     У поточному році "Нафтогаз України" продовжує нарощувати свою присутність на зарубіжних ринках. За 5 місяців 2003 року експорт Компанії перевищив 3.3 млрд. куб. м. Близько 60% цього об'єму поставлено на новий для компанії німецький ринок. Весь експорт здійснюється Компанією самостійно.
     
     Новий імпульс експортній політиці Компанії надало укладення угоди з ВАТ "Газпром", згідно якому "Нафтогаз України" в поточному році експортує європейським споживачам в рахунок виконання зобов'язань ВАТ "Газекспорт" до 5 млрд. куб. м газу.
     
     Плани Компанії на поточний рік передбачають сумарний експорт 6.5 млрд. куб. м природного газу. Голова "Нафтогаз України" Юрій Бойко назвав активізацію експортної політики одним з головних чинників росту Компанії в найближчій перспективі.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1702 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 556
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика