Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Нет ничего ценнее во вселенной, чем мысли и чувства. © Кир Булычев

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАК «Нафтогаз України» підписала у Туркменистані Угоду купівлі-продажу газу на 2004 рік
Автор: Станислав Власенко      Дата: 14.07.2003 20:10


     НАК «Нафтогаз України» 11 липня 2003 р. в Туркменбашиі підписала Угоду купівлі-продажу природного газу на 2004 рік. Підписи під документом поставили Президент Туркменистану Сапармурат Ніязов та голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Бойко.
     
     Умови поставок та оплати природного газу залишилися незмінними у порівнянні з 2003 роком. Обсяг прямих поставок ДТК «Туркменнефтегаз» на адресу «Нафтогазу України» в 2004 році становитиме 31.5 млрд. м³ природного газу.
     
     Крім того, в Україну буде поставлено 4.5 млрд. м³ газу в рахунок сплати за виконані українськими постачальниками і підрядними організаціями в Туркменистані інвестиційні проекти.
     
     Ціна природного газу в 2004 році залишиться на рівні $44 за тисячу кубометрів. Половину вартості газу буде сплачено грошовими коштами, половину – зустрічними поставками матеріально-технічних ресурсів українського виробництва. Таким чином, українські виробники у 2004 році зможуть додатково виробити і експортувати продукції на $693 мільйони.
     
     Довідка: Поставки туркменського газу в Україну здійснюються відповідно до Міждержавної угоди на 2002-2006 роки, підписаної Президентами двох держав. За цей період Україна має право закупити в Туркменистані до 250 млрд. м³ природного газу.
     
     Туркменистан є найбільшим постачальником газу для України: в поточному році частка його поставок у газовому балансі країни досягне 45%. Україна – найбільший покупець туркменського газу. За результатами першого півріччя Україна імпортувала біля 16 млрд. м³ з сумарно видобутих в Туркменистані 30.8 млрд. м³.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1484 оценки: 4 от 1
© Свидетельство о публикации № 571
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика