Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Культуру надо насаждать! Даже силой... Иначе нас всех ждет крах. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Заповіт
Автор: Сергій Гайдук      Дата: 25.06.2010 07:36


     
      Я так і не наївся досхочу чорної ікри, позаяк і червоної. Не втілив у життя свою давню мрію – здійснити подорож навколо світу. Не побував у Латинській Америці, з її преріями, каньйонами й не поспілкувався з праправнуками легендарних ацтеків та інших індіанців. Та й в Тибет не доїхав, щоб зрозуміти й осягнути сенс життя. Жодного разу не керував дорогим авто, не кажучи вже про те, щоб проїхатися з вітерцем на боліді у Формулі-1. Так і не злітав ні на Місяць, ні на Марс. Та що там говорити про такі висоти, коли навіть на дельтаплані не літав. Так і не зустрівся з іншопланетянами, хоча дуже хотілося. Надто цікаво було дізнатися, як вони розслабляються й множаться. Також не зміг втілити ще одну заповітну мрію - скупатися в Тихому океані. Зануритись з аквалангом та побачити різнобарвний, таємничий підводний світ. Протягом життя по-доброму заздрив тим, хто займався дайвінгом. Що вже казати, коли навіть не спромігся з’їхати на лижах з Альпійської гори. Багато чого не встиг спробувати, прочитати, побачити.
      Трохи шкода, та все ж не сильно жалкую за тим. Головне для мене, що прожив життя з коханою дружиною, якій ніколи не зраджував, сподіваюсь, вона теж. Виховав розумницю доньку й мужнього відповідального сина. Збудував будинок своєї мрії, з великою терасою, з п’ятьма кімнатами та просторою вітальною. Виростив чудовий фруктовий сад, котрий буде щедро дарувати соковиті плоди ще багато десятиліть. Все це я заповідаю своїй родині.
      Позатим залишаю у спадок дружині та своїм дітям у рівних долях 300 тисяч американських доларів. Ключ від сейфу знаходиться в моєму кабінеті за картиною. Сподіваюсь, нотаріус чесна людина й на злочин не наважиться.
     Бажаю вам, щоб змогли примножити цей капітал і втілити свої найзаповітніші мрії в життя. Зробіть те, що я не дозволив собі, заради вас.
     Не поминайте лихом - ваш чоловік і батько.
     
     
     


Автор: Сергій Гайдук прочтений: 3326 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 5867
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика