Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Бог коварен, но незлонамерен. © Альберт Эйнштейн

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Оперета гостинно відчиняє двері
Автор: Сергей Любченко      Дата: 17.09.2010 10:34


     Оперета гостинно відчиняє двері
     Вишукана столична публіка у захваті : нарешті – дочекалися! Стартував 76-й театральний сезон у Київському національному академічному театрі оперети. Дата хоча й не «кругла», а з усього видно : артисти готувалися до цієї події дуже серйозно.
     Всі,кому пощастило потрапити на гала-концерт, підготований кращими силами театру, не змогли приховати свого захоплення від побаченого і почутого.
     Аплодисменти, квіти, вигуки «браво!», прохання вийти на біс… Ще б пак : цього вечора глядачі стали свідками справжньої театральної феєрії : танго, канкан, модерн, класичний балет і - плюс до цього – майстерність вокалістів.
     Публіка опинилася у самому епіцентрі арій з улюблених оперет та мюзиклів, глядачів буквально заполонив стрімкий вир танцю та несподіваних творчих експериментів. Всі були у захоплені від чарівної музики, яка подарувала шанувальникам «нелегкого легкого жанру» святковий настрій і зарядила їх позитивом надовго.
     Глядачі побачили знайомі і незнайомі обличчя артистів. В.Одринський виконав баладу Герцога з опери "Ріголетто" Дж.Верді, Л.Сагат - "Каватіну Розіни" з опери Дж.Россіні "Севільський цирульник", заслужений артист України С. Авдєєв - куплети Ескамільо з опери Ж.Бізе "Кармен".
     На старті нового сезону порадували піком своєї творчої форми заслужені артисти України Л. Бєльська та М.Бутковський. Дует Хіврі та Афанасія Івановича з оперети О.Рябова «Сорочинський ярмарок» буквально «розірвав» публіку. З усього видно : це актори-універсали, які здатні підняти оперету до нових висот. Глядачі довго не відпускали цей дует зі сцени, не могли оговтатися від сміху. Так і хочеться вигукнути «браво!» чудовим знавцям народного гумору і хранителям кращих традицій вітчизняної сцени. Судячи з усього, високі звання народних артистів для Л. Бєльської та М.Бутковського вже не за горами.
      Ще один здобуток трупи на старті нового сезону – висока готовність до нього ветеранів Київської оперети. Глядачі і сміялися, і плакали, коли на сцені з»явилися їхні улюбленці – народна артистка України Т.Тимошко-Горюшко та народний артист України В. Рожков. Дует Кароліни і Пелікана з оперети Імре Кальмана «Містер Ікс» - вершина сучасної оперети. Ці знані і любимі публікою актори крок за кроком наближаються до рівня засновника першого стаціонарного українського театру Миколи Садовського.
     Отож, побажаємо їм у новому закріпитися на завойованих позиціях. А ще – творчого довголіття і здібних учнів, яким не соромно передати естафетну паличку оперети.
      Сергій Любченко
     
     
     
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 2601 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 5955
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика