Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Вага слова, або невдалий день
Автор: Сергій Гайдук      Дата: 16.12.2010 21:01


     Новина звалилася на голову Макара Гарденюка як дощ інколи раптово починає падати, а ви без парасольки, посеред шляху, до місця призначення ще кілометрів зо три йти, дорога, якою майже ніхто не їздить, а ті поодинокі автівки, що зустрічаються - не зупиняються. Інформація була настільки несподіваною, від якої Макар присів на паркову лавку, не помітивши таблички «Пофарбовано», й довго розгублено тримав телефон у руці.
      Зателефонувала дружина, повідомила про падіння стелі, яка зруйнувала їхнє помешкання. Дякує Богові, що у цей час нікого не було вдома.
      Макар стрімголов кинувся додому. Як тільки він почав бігти, з кущів вискочила зграя собак-безхатченків, які наздогнали бігуна й встигли розірвати на ньому нещодавно придбані куртку та штани, навіть трохи покусати. На щастя Макара в парку трапився перехожий, який криками та палицею відігнав безпритульних тварин. Він же й викликав швидку допомогу, яка доставила нашого постраждалого в травмпункт, де йому зробили блокаду з сорока ін’єкцій від сказу.
      Та на цьому неприємності невдалого дня не завершилися. Щойно Макар подзвонив дружині, щоб повідомити про напад собак і його вимушену затримку в медичному закладі, як благовірна з сердечним співчуттям побажала йому швидшого видужування та, у свою чергу, ошелешила нерадісною новиною. Їхнє зламане авто, що стояло біля під’їзду будинку близько півроку постраждало від падіння велетенського старого осокора, який неодноразово обіцяла спиляти служба з благоустрою району. Тепер автівка схожа на зім’яту консервну банку і ремонту не підлягає.
      Та повернемось до стелі. Чому ж вона впала? А сталося наступне. Сусід зверху - Антін Панасович Брунько, який називав себе письменником, на противагу знавців літератури і критиків, які знали його як графомана. До того ж, ще й плодовитого, писав багато. Напередодні горезвісної події він видав власним коштом книгу своїх віршів п’ятдесяти тисячним накладом. Та й сама збірка за обсягом була досить товстою і нараховувала триста сторінок.
     А будинок, у якому мешкала родина Гарденюків та некращий представник красного письменства, на жаль, мав дерев’яні перекриття, що не витримали такого значного навантаження.
     


Автор: Сергій Гайдук прочтений: 3526 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 6077
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика