Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Зри в корень! © Козьма Прутков

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК “Укргазвидобування” в січні-липні 2003 р. збільшила обсяги буріння та видобуток енергоресурсів
Автор: Станислав Власенко      Дата: 27.08.2003 08:32


     Дочірня компанія “Укргазвидобування”, що є головним видобувником газу та конденсату у складі НАК “Нафтогаз України”, за підсумками 7 місяців поточного року збільшила видобуток вуглеводнів та обсяги розвідувального буріння.
     У січні-липні Компанія видобула 8,154 млрд. кубометрів природного газу, що на 185,561 млн. кубометрів більше аналогічного показника 2002 року. Майже 65 млн. куб. метрів газу отримано зі Східно-Казантипського родовища, яке ДК “Укргазвидобування” розробляє спільно з ДАТ “Чорноморнафтогаз”. Видобуток нафти збільшився на 18% (до 62,13 тис. тонн), а газового конденсату – на 16,56% (до 403,53 тис. тонн).
     Ріст видобутку став можливим завдяки зростанню обсягів інвестицій у нарощування ресурсної бази. З початку року Компанія освоїла 793,36 млн. грн. капітальних вкладень, що на 106,2 млн. грн. більше, ніж за аналогічний період минулого року. Це дозволило збільшити обсяги геологорозвідувального буріння на 25,7 тис. м – до 105,096 тис. м, а кількість свердловин, переданих замовнику, зросла з 40 до 42.
     З метою підвищення ефективності видобутку на Локачинському газовому родовищі, введеному в експлуатацію у березні поточного року, Компанією застосовуються передові технології очистки газу від сірчистих сполук. Супутні продукти очистки використовуються для виробництва електроенергії. У 2003 році на родовищі вироблено 21,203 МВт електроенергії, що дозволяє повністю забезпечувати власні потреби і реалізовувати її споживачам Волині.
     “Укргазвидобування” нарощує видобуток природного газу третій рік поспіль незважаючи на те, що з її родовищ вже вилучено понад 80% запасів. Зростає також видобуток нафти з газовим конденсатом. Участь Компанії у реалізації сухопутної частини Східно-Казантипського проекту значно підвищила ефективність розробки запасів Південного Азова.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1173 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 616
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика