Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Рівняймося на правофлангових!
Автор: Сергей Любченко      Дата: 22.02.2011 12:06


     Рівняймося на правофлангових!
     
      Новина з розряду потрібних. В першу чергу для тих, кому здійснювати економічні реформи в нашому спільному домі. 18 лютого 2011 року о УСПП презентувало власний видавничий проект «Правофлангові української економіки: Будівельний комплекс. Енергозбереження».
      На думку народного депутата України, президента УСПП у цій книзі зібрано адреси кращих національних товаровиробників, на яких варто було б рівнятися тисячам вітчизняних виробничників. Цей проект був розпочатий УСПП спільно із кращими фахівцями видавничої справи та став першим етапом реалізації довгострокової видавничої програми УСПП, яка розповідатиме про різні галузі національної економіки, про їх проблеми та перспективи розвитку, про впровадження в господарське життя країни нових підходів і нових державних рішень.
      Як наголосив Анатолій Кінах, ця програма є невід’ємною частиною діалогу влади та бізнесу, оскільки може слугувати інформативним джерелом, стати потужним чинником розбудови внутрішнього ринку та залучення конче необхідних інвестицій в українську економіку. «Даний проект концентрує українські пріоритети на даний час, а презентація на сторінках цього видання кращих підприємств галузі будівництва та сфери енергозбереження надає можливість діловій спільноті України та інших країн світу ближче познайомитися з потенційними партнерами, слугує поштовхом для можливої співпраці, розвитку партнерства», - відзначив у ході презентації Анатолій Кінах.
      Під час презентації керівники УСПП оголосили кращі вітчизняні підприємства України, які попри складний кризовий шлях розвитку зуміли втримати лідерство у галузі будівництва та здобули успіх в сфері енергозбереження.
      Участь у заході взяли Посол Литовської Республіки в Україні Пятрас Вайтєкунас, генеральний директор «Укрзалізниці» Михайло Костюк, президент НАЕК «Енергоатом» Юрій Недашковський, генеральний директор корпорації «Кераміст» Дмитро Зусманович, директор ТОВ «Кнауф Гіпс Київ» Олександр Гавриш та інші.
      Серед лауреатів підприємства та компанії - "Кнауф гіпс Київ", Кримський содовий завод, «Енергоатом», Укрзалізниця, корпорація «Кераміст», «Сучасні технології доріг», «Конкорд Груп», Борщагівський хіміко-фармацевтичний завод, «ВКФ Промінь», Рівненський завод будівельних матеріалів, "Київінвестбуд", Іллічівський морський торговий порт, «Миколаїв ІНІСС», «ЧеЗаРа» та інші.
      Сергій Любченко
     
     
     
     
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 1897 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 6184
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика