Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Культуру надо насаждать! Даже силой... Иначе нас всех ждет крах. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Сицілійське – не означає «італійське»
Автор: Сергей Любченко      Дата: 20.07.2011 15:34


     Сицілійське – не означає «італійське»
     В Києві відбулася презентація проекту «Сицілія в одному ковтку». «В одному ковтку» означає якраз саме те, про що ви подумали. Сицілійські бізнесмени спробували довести, для початку українським журналістам, що їхню провінцію даремно уособлюють з Італією. Адже їм також є чим пишатися.
     Антоніо Паррінеллі, винний експерт, член сицілійського регіону агрокультурних ресурсів і консультант асамблеї сицілійського регіону разом з бізнес-вумен Сильвією Монталто, президентом асоціації виноробства «Кантіна Сан Францеско» Сицілійського регіону прибули до Києва, аби українці почали розуміти : їхнє вино – це вино найвищого ґатунку і плутати його з італійськими винами не варто.
     Проект «Сицілія в одному ковтку» - це спроба ділових кіл острова Сицілія вийти на наш ринок. І, в першу чергу, завдяки саме вину.
     «Неро д»Авола», «Нерелло», «Перрікон», «Фрапатто», «Катаратто» - назви цих чудових сицілійських вин поки що нічого не промовляють широкому колу українських шанувальникам якісної алкогольної продукції. Протягом минулого року у вітчизняних магазинах і супер-маркетах було реалізовано трохи більше 100 тисяч пляшок власне сицилійських вин. Це –краплина в морі. Ось чому винороби цієї провінції вирішили : аби їхню продукцію не плутали з італійською, вони починають «масоване бомбардування» полиць українських магазинів кращими напоями. В Сицилії виноградну лозу вирощують на площі 123 тисячі гектарів. Протягом століть сицилійські винороби вливали своє вино у спільну італійську діжку.
     А п»ять років тому сказали : «Баста, досить! Ми й самі – з вусами». І почали постачати на зовнішні ринки власне супер-смачне і супер-якісне вино.
     Нині вони вийшли на десяте місце в світі по його виробництву і зрівнялися з виноробами Чилі, яка за площею – у десятки разів більша ніж маленький сонячний острівець.
     Українцям чилійське вино – до смаку. Втім, представники асамблеї сицілійського регіону переконані : вони зуміють «переорієнтувати» смаки українців на свою користь. Адже постачатимуть на наш ринок справжнє вино, за яке їм – не соромно. До того ж, коштуватиме воно набагато дешевше – у порівнянні з італійським, французьким і, навіть, молдавським. Принаймні, на це серйозно налаштовані автори проекту «Сицілія в одному ковтку».
      Сергій Любченко
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 2744 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 6496
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика