Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Зри в корень! © Козьма Прутков

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Є нове виробництво!
Автор: Сергей Любченко      Дата: 03.08.2011 13:53


     Є нове виробництво!
      У Києві відбулася прес-конференція керівників ТОВ "Карпатнафтохім", під час якої генеральний директор підприємства Сергій Чмихалов з приємністю і гордістю повідомив : нарешті в Україні розпочали виробляти вітчизняний полівінілхлорид суспензійний (ПВХ-С) за найкращими європейськими стандартами. Донедавна наша промисловість щороку імпортувала для переробки на внутрішньому ринку близько 150 тис. тонн ПВХ-С.
     Віднині ми не лише не матимемо потреби імпортувати цю далеко недешеву сировину, а й можемо у величезних обсягах експортувати її за кордон. Нині вже надходить дуже багато запитів потенційних споживачів продукції виробництва полівінілхлориду суспензійного (ПВХ-С) до м. Калуша.
     Серед країн, які повірили в конкурентоспроможність українського полівінілхлориду суспензійного – Молдова, Туреччина, Росія, Білорусь і Польща. Тож, як підкреслив генеральний директор ТОВ "Карпатнафтохім" Сергій Чмихалов, виробництво та переробка ПВХ в нашій державі стає галуззю-імпортером, яка автоматично отримує статус постачальника Україні іноземної валюти.
     -Наше виробництво – це новітня технологія. Це сучасні високоякісні марки ПВХ. Вони приречені бути такими – наша технологія не тільки забезпечить найвищу якість ПВХ, але й у принципі задовольнить найвибагливіших споживачів цього продукту, - сказав генеральний директор підприємства.
     Водночас, з метою захисту українського ринку від імпорту дешевого і не надто якісного ПВХ, групою народних депутатів України підготований відповідний законопроект.
     Цей документ треба якомога швидше приймати, аби захистити вітчизняних товаровиробників, - вважає Сергій Чмихалов. Адже для запуску надсучасного виробництва у м. Калуші було витрачено 240 млн. дол.. США. Проектна потужність підприємства сягає 300 тис. тонн ПВХ-С на рік.
      Сергій Любченко
     
     
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 2695 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 6518
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика