Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Культуру надо насаждать! Даже силой... Иначе нас всех ждет крах. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ВАТ “Укртранснафта” отримала відповіді семи нафтовидобувних компаній з приводу надання технологічної нафти для нафтопроводу “Одеса-Броди”
Автор: Станислав Власенко      Дата: 07.10.2003 09:18


     Станом на 3 жовтня 2003 року ВАТ “Укртранснафта” отримала сім відповідей на прохання надати технологічну нафту для нафтопроводу “Одеса-Броди”. Листи надіслали російські нафтові компанії “ЛУКОЙЛ”, “ТНК-ВР”, “Башнефть”, “ЮКОС”, „Татнефть”, Державна нафтова компанія Азербайджанської Республіки та ЗАТ “КазМунайГаз” (Казахстан).
     
     ВАТ “Укртранснафта” надає можливість громадськості самостійно зробити висновки, проаналізувавши пропозиції нафтових компаній, що надійшли на адресу Компанії.
     
     Довідка.
     4 вересня 2003 р. “Укртранснафта” звернулася до державних органів та нафтових компаній чотирьох країн з проханням проінформувати її про можливість надання технологічної нафти в обсязі 380-420 тис. тонн (в залежності від сорту) з постачанням на термінал Південний у жовтні 2003 р. та надати інформації стосовно можливості використання нафтопроводу Одеса-Броди у випадку його заповнення технологічною нафтою за північним або південним маршрутом, визначивши при цьому сорт нафти, який пропонується для транспортування. Повторні телеграми-звернення були розіслані 19 вересня 2003 р.
     
     “Укртранснафта” запропонувала здійснити оплату нафти у трирічний термін за умови здійснення першої виплати через рік після отримання нафти.
     
     Пропозиції щодо придбання технологічної нафти були направлені Міністерству енергетики та мінеральних ресурсів Республіки Казахстан та Міністерству енергетики Російської Федерації, Державній нафтовій компанії Азербайджанської Республіки (ГНКАР), НХК “Узбекнефтегаз”, ЗАТ “Національна Компанія “КазМунайГаз”, ВАТ “Сиданко”, ВАТ “НК “БашнефтЬ”, ВАТ “Сургутнефтегаз”, ВАТ “Лукойл”, ВАТ “НК “Роснефть”, ВАТ “Сибірська нафтова компанія”, ВАТ “НГК “Славнефть”, ВАТ “НК “Юкос”, ВАТ “ТНК-ВР”, ВАТ “Татнефть”.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1357 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 665
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика