Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Gens Una Sumus. (лат. "Мы все одна семья.") © лозунг FIDE

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Змін, ми вимагаємо змін!
Автор: Сергей Любченко      Дата: 19.10.2011 12:36


     Змін, ми вимагаємо змін!
     В Україні тривають обговорення проекту Закону України «Про вибори народних депутатів України». У дискусію включилася Всеукраїнська громадська організація «Центр підтримки громадських ініціатив» разом з Міжнародним Республіканським Інститутом та Національним Фондом підтримки демократії. Вони організували і провели круглий стіл на тему «Доцільність та поспішність внесення змін до виборчого законодавства України».
     На думку бренд менеджера Kyiv weekly Тамерлана Вагабова Закон України «Про вибори народних депутатів України» є дещо заполітизованим. Він не відповідає викликам сьогодення. Адже справді демократичні вибори до ВРУ та місцевих рад треба проводити за демократичним сценарієм – аби їхні результати ні кого не викликали здивування і обурення.
     В свою чергу голова ради Центру підтримки громадських ініціатив Андрій Карта- шов поінформував учасників дискусії щодо результатів регіональних експертних круглих столів, на яких обговорювалися всі плюси і мінуси виборчої системи України. Під час запальних дискусій у яких брали участь сотні політиків, експертів, аналітиків і журналістів, розроблялися рекомендації щодо вдосконалення виборчої системи України.
     Як наголосив Андрій Картало, нині переважна більшість учасників організованих заходів негативно оцінює рівень відкритості та залучення громадянського суспільства до процесу реформування виборчого законодавства українською владою. На всіх регіональних круглих столах домінувала думка : основна проблема в Україні – не стільки недосконалість існуючих нормативно-правових актів, що регулюють виборчий процес, скільки фактичне недотримання їхніх положень та відсутність належної відповідальності за порушення цих норм. Всі попередні вибори завжди проводилися за новим зміненим законодавством, що не тільки заважає усталеності виборчого законодавства, але й дефрагментує його розуміння громадянами, членами виборчих комісій і суб»єктами виборчого процесу.
     І – як коротке резюме до дискусії : виборці остаточно заплутались і розчаровані. Більшість з них не думає про розбудову демократії в Україні, а я як дорожче продати свій голос. І великою ганьбою української демократії є те, що політичні сили стали корумпованими. А, отже, ситуацію з виборами треба міняти – докорінно. І від цього виграють всі – і виборці, і народні обранці.
     Сергій Любченко.
     
     
     
     
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 2933 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 6666
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика