Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Володимир Подлевський : Індія – у моєму серці!
Автор: Сергей Любченко      Дата: 26.10.2011 09:28


     Володимир Подлевський : Індія – у моєму серці!
     
     Вкотре хочеться подякувати долі : а таки не дали люди добрі загарбати «новим українцям» Шоколадний будинок у самому серці столиці – і правильно зробили! Адже «Дитяча картинна галерея» Шоколадний будинок, яка є філією Київського Національного музею російського мистецтва, в цьому році остаточно перетворилася на справжній форпост духовності, двері якого завжди гостинно відкриті перед людьми справді талановитими і цікавими.
     Одним з таких людей є художник Володимир Подлевський, який запросив на персональну виставку «Божки і боженята» цілувальників високого і прекрасного.
     Нова виставка майстра, який в цьому році відсвяткував 50-ти річчя з дня народження, створена під впливом двох його поїздок до Індії.
     - Після перебування у цій загадковій країні, Індія, її працьовиті люди, назавжди прописалися у моєму серці, - сказав під час відкриття виставки Володимир Подлевський. – Саме стародавня культура цієї унікальної держави змусила мене якось по-іншому подивитися на людину, на природу міжлюдських взаємин. Я зрозумів, що все живе в природі – одухотворене. Для цього варто лише уважно подивитися в очі тварин. Скільки у них глибини, таємниці, болю і – водночас -радості! Істоти, які живуть у тваринному світі, тісно пов»язані із світом людей. Це – істина. Спостерігаючи за поведінкою мавп, які живуть великими сім»ями біля старих храмів, я помітив : вони поводять себе і як господарі, і як охоронці богів. І ще я помітив : в Індії все наповнено подихом неба - і дорослі, і діти, в образах яких відчувається причетність до таємниці, недоступної нам, європейцям.
     Саме цьому світ людей і світ тварин я спробував поєднати у серії картин «Божки і ноженята».
     - «Обід на три персони», «Я і коник», «Місто вузьких вулиць», «Сарасваті», «Бенарес опівдні», «Голос Крішни» і ще десятки картин - це мій низький уклін художника-українця древньому індійському народу, а, вірніше, десяткам народів і народностей, які живуть на території великої держави - колиски багатьох світових культур, - наголосив художник Володимир Подлевський. – Якщо і ви хочете почути голоси народів Індії, не полінуйтеся завітати до Шоколадного будинку. Тут, занурившись у атмосферу моїх картин і медитативної музики, ви, сподіваюсь, зрозумієте, чому саме такі світочі культури, як Ред»ярд Кіплінг, Герман Гессе і Станіслав Реріх пов»язали свої долі з цією великою таємничою країною, де на кожному кроці живуть боги і ноженята - у людській і тваринній подобі.
     - І, я певен, Ви назавжди закохаєтеся у них. Як і я, - сказав Володимир Подлевський.
     Сергій Любченко.
     
     
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 2352 оценки: 5 от 1
© Свидетельство о публикации № 6700
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика