Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Gens Una Sumus. (лат. "Мы все одна семья.") © лозунг FIDE

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Ігор Бураковський : Україна повинна втриматися на аграрному Олімпі. Тільки б не заважали…
Автор: Сергей Любченко      Дата: 22.11.2011 11:51


     Ігор Бураковський : Україна повинна втриматися на аграрному Олімпі. Тільки б не заважали…
     Якщо українські селяни не враховуватимуть світові тенденції розвитку агроринку, то вони навряд залишатимуться лідерами розвитку АПК, - сказав під час виступу з трибуни Третього міжнародного конгресу «Зернови Олімп» голова правління Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Ігор Бураковський.
     На думку вченого, гальмування економічної активності у агросекторі найбільш виразно проявилося у 2010 році. Зараз у зоні економічного гальмування все ще залишаються США, Японоія і країни ЄС. Не можна очікувати швидкого вирішення проблем у аграрному секторі і в цьому році – адже фінансова криза ще триває.
     Водночас Ігор Бураковський переконаний, що економічне зростання в країнах що розвиваються, стане головним чинником економічної активності в світі.
     На думку аналітика, в Україні в наступному році очікується певне економічне зростання. Але – якщо говорити про аграрний сектор – лише в межах 3-4 відсотків. Падіння ВВП також ймовірне. Ключовою проблемою була залишається проблема державного фінансування села.
     Водночас, переконаний Ігор Бураківський, не треба забувати й того, що найближчим часом зростають зовнішні ризики. Зарубіжні інвестори все менше бажають вкладати свої заощадження у вітчизняний агросектор. Саме цьому українське село потерпає від браку коштів.
     - Бізнес-клімат є і залишатиметься основою розвитку вітчизняного АПК. А він у нас – не надто сприятливий, - наголосив Ігор Бураківський. – У нас, на жаль все ще домінує ідеологія державного втручання в таку делікатну сферу як агросектор. І до того моменту, поки керівники України не зрозуміють, що реформи на селі треба погоджувати власне з агровиробниками, а не нав»язувати їх з гори, вітчизняний агросектор ще довго шкутильгатиме.
     Сергій Любченко
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 2593 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 6771
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика