Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Gens Una Sumus. (лат. "Мы все одна семья.") © лозунг FIDE

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Ганс Юрген Гаймзьот : не дамо СНІДу шансу!
Автор: Сергей Любченко      Дата: 24.11.2011 14:04


     Ганс Юрген Гаймзьот : не дамо СНІДу шансу розгулятися в Україні!
     Напередодні Всесвітнього Дня боротьби з ВІЛ/СНІДом у Посольстві ФРН в Україні відбулася прес-конференція, під час якої журналісти мали змогу отримати вичерпну інформацію про допомогу Федеративної Республіки Німеччина щодо подолання цієї страшної хвороби у нашій державі.
     Під час зустрічі Надзвичайного і Повноважного Посла ФРН Ганса Юргена Гаймзьота з пресою журналісти дізналися, що нині Україна потерпає від найтяжчої епідемії ВІЛ серед країн Європи. Найвразливішою до інфекції є молодь віком від 18-ти до 30-ти років. Сьогодні в нашій країні за оціночними даними близько 340 000 людей є ВІЛ-позитивними. А це – близько 1,25 відсотків дорослого населення.
     - Масштаби поширення чуми 21-го століття в України лякають середньостатистичних громадян ЄС, - наголосив під час спілкування з представниками ЗМІ Ганс Юрген Гаймзьот. – Адже у інших європейських країнах ця недуга поширюється набагато повільніше, ніж у вашій державі. Всім відомо : ефективних ліків, які б могли поставити шлагбаум на шлях розповсюдження ВІЛ/СНІДу дотепер не існує. Хоча є досить ефективні програми, які запобігають поширенню хвороби, є сучасні методи, які розробляють лікарі з цією метою.
     Але ліки є занадто дорогими для звичайних людей. І, в першу чергу, для громадян, які живуть у державах з так званною перехідною економікою.
     - Отож, головне завдання, яке треба поставити перед собою – це запобігання поширенню інфекції, - наголосив Ганс Юрген Гаймзьот.- Саме профілактика може врятувати тисячі і тисячі молодих українців від цього вірусу. Мені приємно констатувати, що саме ФРН включилася в реалізацію Національної інформаційної компанії з профілактики ВІЛ «Не дай СНІДу шанс!» Мета програми шляхетна : українська молодь повинна зрозуміти, що нині вірус цієї небезпечної хвороби може долати будь-які кордони у лічені години. І його можна приборкати лише об»єднавши спільні зусилля всіх европейців. Отож, ми хочемо поділитися позитивним німецьким досвідом у протидії ВІЛ/СНІДу.
     - Ще з 2008-го року діє німецько-українська ініціатива щодо приборкання епідемії. Уряд ФРН виділив для реалізації цього проекту більше 3,5 млн. євро. За рахунок цих грошей десятки українських лікарів пройшли стажування у німецьких клініках.Завдяки наполегливій і послідовній роботі з МОЗ України ми й надалі реалізовуватимемо Національну інформаційну компанію з профілактики ВІЛ/СНІДу, - сказав Надзвичайний і Повноважний Посол ФРН Ганс Юрген Гаймзьот. – А 24-го листопада 2011 року у Київському Палаці спорту відбудеться третій щорічний благодійний концерт «Не дай СНІДу шанс!/Чесна гра». Не дати чумі 21-го століття шансу та толерантно ставитися до ВІЛ-позитивних людей молодь закличуть зірки української і іспанської естради. Тим самим вони підтримають Національну інформаційну компанію, до якої причетні й німецькі фахівці. І мені дуже приємно, що роль ФРН у реалізації цієї компанії постійно зростає.
     Сергій Любченко
     
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 2934 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 6777
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика