Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Не верь, не бойся, не плати. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Андрулла Васіліу : Еразмус Мундус – це нові можливості для української молоді
Автор: Сергей Любченко      Дата: 05.12.2011 14:07


     Андрулла Васіліу : Еразмус Мундус – це нові можливості для української молоді
     
     Протягом двох днів – щ 5-го по 6-е грудня – в Києві тривала робота Міжнародного освітнього заходу “Tempus and Erasmus Mundus – Opportunities for the Eastern Partnership”
     
     Поділитися досвідом про роботу університетів своїх держав до столиці України прибули провідні вчені з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії та Молдови.
     - Мета заходу - популяризувати програми Темпус та Еразмус Мундус у шести країнах Східного Партнерства, - наголосив Комісар Європейського Союзу з питань освіти, культури, багатомовності, спорту, медіа та молоді пані Андрулла Васіліу. – А ще ми намагатимуся посилити регіональний вимір двох програм та залучити ті інституції, що менше представлені в міжнародних програмах.
     - Як і передбачалося, у роботі представницького заходу взяли участь – 280 осіб. 40 місць було виділено саме для України, - веде далі пані Андрулла Васіліу. - Для широкої дискусії ми зібрали викладачів-практиків, науково-педагогічний та адміністративний персонал вищих навчальних закладів. Додатково до столиці України приїхали представники Національних Темпус-офісів (НТО) та Представництв ЄС.
     - Дуже важливим є те, що протягом роботи форуму його учасники ознайомились з двома программами, - сказала Андрулла Васіліу, - Вони отримали вичерпну інформацію щодо підготовки аплікаційних форм. Вчені мали можливость для активного спілкування, яке безперечно призведе до створення нових партнерств. Переконана, що відтепер учасники будуть краще налаштовані інформувати широку аудиторію про можливості мобільності відкриті для студентства та науково-викладацького персоналу. А ще цей захід допоможе наблизити країни Східного Партнерства до Європейського Союзу та посилити регіональний вимір Східної Європи у руслі філософії програм Темпус та Еразмус Мундус.
     Сергій Любченко
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 2517 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 6797
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика