Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Главное чудо - то, что мы живем. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Гимн Украины
Автор: РАЙДО      Дата: 15.01.2012 11:45
Как вы лодку назовёте, так она и поплывёт

Гимн Украины      "Ще не вмерла України і слава, і воля,"...
     Кожен громадянин України чує ці слова майже щодня. Та чи наповнює серця українців таке запевнення, гордістю та натхненням? Ні в якому разі не бажаючи принизити значення державного Гімну, я все ж таки не можу не висловити свою думку що до його тексту. Буду цілком відвертим... Рядки мого гімну не викликають у мене гордості і впевненності в тім, що я живу в великій незалежній державі. По-перше, жоден українець в повсякденому спілкувані не скаже:"Ще не вмерла України і слава, і воля". Більш природньо для української мови буде сказати: "Ще не вмерла В Україні ні слава, ні воля"... Крім того. Хіба вже не можна було в першому рядку головної державної пісні не вживати слова, яке означає смерть. По-друге: далі ми співаємо :
      Ще нам, браття українці, усміхнеться доля.
     Згинуть наші вороженьки, як роса на сонці,
     Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці.
     Я б хотів знати, КОЛИ" нам, браття українці, усміхнеться доля"? Якщо тоді, коли "згинуть наші вороженьки", то скажіть українцям ХТО ці вороженьки і, що зробити, щоб вони швидше згинули. І потім... Дуже мені не подобається зрівнювати своїх ворогів з росою на сонці. Надзвичайно неприродньо ворогів порівнювати з росою на сонці!!! Тому що це природне явище в українців асоціює з чистотою і навіть з відродженням чогось нового і приємного для добрих людей.
     Душу й тіло ми положим за нашу свободу,
      І покажем, що ми, браття, козацького роду.
      Українці - це Християни. А згідно з християнськими канонами душу в нас вложив Бог. Тож і належить вона Богу. За свободу, звичайно, можна віддати життя. Але ж душу, на мій погляд, треба мати і берегти, щоб встати" в бій кривавий". То великий гріх класти душу навіть за свободу. Тому що хочеться запитати: кому ви бажаєте душу віддати?
     Ще мимоволі виникає питання, ми вже!? живемо в незалежній і демократичній державі, чи нас попереду ще криваві бої чекають? Скажіть, будь ласка, як розуміти:
      "Станем, браття, в бій кривавий від Сяну до Дону,
     В ріднім краю панувати не дамо нікому"?
     Тобто від Польщі до Росії ми мусимо влаштувати кривавий бій, для того, щоб в Україні, ні в якому разі, не міг ніхто панувати?Це треба зробити, щоб показати: "що ми, браття, козацького роду"?
      Тема всього вірша пронизана ненавистю до невідомих ворогів. І ця ненависть є підгрунтям надії на начебто щасливе майбутнє. Що означає:
      Ще ся волі в Україні піснь гучна розляже,
     За Карпати відоб"ється, згомонить степами,
     України слава стане поміж ворогами.
     Чи кожний українець зможе розтлумачити ці рядки, - це по-перше? По-друге. ЧОМУ?! слава моєї України повинна стати поміж ворогами?! Яке мені діло до ворогів, які, судячи з цих рядків, десь там за Карпатами? Добра слава Неньки-України повинна лунати на весь Світ!, а на стояти поміж ворогами. На протязі всього гімну ми невтомно повторюємо:
      "Душу, тіло ми положим за нашу свободу..."
     Гімн незалежної України не є життєстверджуючим. Гімн не прославляє Україну і український народ. Гімн України нагадує, хай мене Бог простить, російську пісню "Вставай страна огромная". Ще раз наголошую! Я люблю Україну. Мені не байдужа доля моєї Батьківщини. Я мрію, щоб Україна була насправді вільна, а українці щасливі. Але я знаю, що спочатку було СЛОВО, а СЛОВО, то є - БОГ, а БОГ, то є - ЛЮБОВ. Хай простять мене люди добрі, але я не чую любові в Гімні України. Кому не байдуже яким є текст Україні пропоную почитати гімни інших країн: Білорусі,Латвії, Литви, Австрії, Абхазії та ін.. nemo-5959@mail.ru


Автор: РАЙДО прочтений: 18355 оценки: 5 от 21
© Свидетельство о публикации № 6869
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Bloodway

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика