Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Любовь, красота и действие спасут мир © древняя этрусская мудрость

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

«Контрабанда» нарешті досягла території України
Автор: Сергей Любченко      Дата: 19.01.2012 09:36


     «Контрабанда» нарешті досягла території України
     18 січня 2012 року представників ЗМІ запросили до столичного «Кінопалацу» аби вони пересвідчилися на власні очі : у наш час до України можна завезти із США велику партію контрабанди. Щоправда, у кінематографічному розумінні цього слова.
     На широкому українському кіноекрані – новий твір всесвітньовідомого режисера Балтасара Кармакура екшен від студії Universal «Контрабанда».
     Головні герої стрічки – не новачки у світі кіно : Марк Волберг та Кейт Бекінсейл очолюють акторський склад нового фільму абсолютно заслужено. Бо вони – актори з характером.
     Сюжет «Контрабанди» захоплює з перших кадрів.
     Легендарний контрабандист Кріс Фарадей (Волберг) покінчив із колишнім злочинним життям, щоб зажити у теплому родинному затишку разом із красунею-дружиною та їхніми двома синами. Але після того, як брат його дружини, Енді (Калеб Лендрі Джонс), не виконує доставку партії наркотиків для його безжального боса, Тіма Бріггса (Джованні Рібізі), Кріс змушений повернутися до роботи, яку він виконує краще за усіх – перевіз контрабанди, - щоб закрити борг Енді.
     За допомогою свого кращого друга, Себастьяна Ебні (Бен Фостер), Кріс швидко збирає команду, до якої входить їхній друг дитинства Денні Реймер (Лукас Хаас), який допоможе їм дістатися Панами і повернутися назад із партією фальшивих грошей. Вони повинні провернути це під зірким наглядом капітана судна (Джей Кей Сіммонс), чия тривала історія відносин із батьком Кріса змушує його підозрювати молодшого Фарадея навіть у більш темних справах.
     Здається, справа руйнується просто на очах, і тільки години залишаються для того, аби дістати фальшиву готівку, Кріс повинен докласти неймовірних
     зусиль, аби впоратись із небезпечною зграєю брутальних панамських наркодилерів, як Гонзало (Дієго Луна), і полісменів, і дістатись своєї цілі, доки злочинці не завдали зле його дружині і синам.
     Для шанувальників американського кінематографу додам : окрім режисера
      Балтасара Кормакура над фільмом працювали сценарист Аарон Гузіковскі, оператор Барі Акройд, художник-постановник Тоні Фенінг, редактор Елізабет Роналдс, костюмер Дженні Іган, композитор Клінтон Шортер.
      Отож, якщо вам справді бракує адреналіну – подивіться цей фільм.
      Його головна думка загальновідома більшості : не встромляй пальці у капкан, адже витягти їх звідти без сторонньої допомоги практично неможливо.
     Сергій Любченко
     
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 1727 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 6877
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика