Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это ваше право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Граціано Камелі : Разом з IBM ми відчуваємо себе більш впевнено
Автор: Сергей Любченко      Дата: 08.02.2012 14:34


     Граціано Камелі : Разом з IBM ми відчуваємо себе більш впевнено
     У розбудові свого бізнесу ми орієнтувалися і будемо орієнтуватися на співпрацю з кращими світовими брендами в галузі ІТ, - наголосив під час спільної прес - конференції, присвяченої підписанню десятирічного контракту про співпрацю з IBM генеральний менеджер ПАТ «Укрсоцбанк» Граціано Камелі. – Адже це робиться для фінансового спокою наших клієнтів.
     Пан Камелі наголосив, що договір про аутсорсинг передбачає залучення IBM до забезпечення функціонування інформаційно-технологічних процесів систем та процесів банку.
     - Згідно договору, підписаного ще в грудні минулого року, на суму близько 200 млн.доларів США, саме фахівці IBM беруть на себе відповідальність за розробку та підтримку інформаційних систем та прикладних програм ПАТ «Укрсоцбанк», а також за управління його ІТ- структурою, - підкреслив під час прес-конференції Граціано Камелі.
     - Перед нашою банківською установою стояло і стоїть вельми непросте завдання : завжди пропонувати кращий фінансовий прогноз для наших клієнтів. Відтепер з допомогою IBM ми зможемо більш плідно контролювати кредитні і ринкові ризики,здійснювати їхній постійний моніторинг, а також налагодити більш раціональне управляння витратами. Зрозуміло, що в наш час ІТ-технологій, саме такий підхід до ведення банківської справи відіграє вирішальну роль, коли йдеться про побудову успішного бізнесу. Більше того : швидкість продукування перспективних нових ідей є запорукою перемог у конкурентній боротьбі,- переконаний генеральний менеджер ПАТ «Укрсоцбанк» Граціано Камелі.
     - Розраховуючи на багатолітній досвід фахівців IBM у банківському сегменті ринку, а також на їхні сучасні знання, наш банк уже найближчим часом суттєво поліпшить якість роботи з клієнтами, підвищить відносний рівень продуктивності та знизить операційні ризики в межах нашої вельми розгалуженої по всій Україні мережі, що налічує майже 400 філій, наголосив Граціано Камелі.
     -
     Сергій Любченко
     
     
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 4292 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 6925
  Цена: 1 noo