Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Банк “Надра” нагороджує переможців конкурсу бізнес-проектів “Сходи до успіху”
Автор: Станислав Власенко      Дата: 30.10.2003 11:17


     16 жовтня банк “Надра” підвів підсумки конкурсу бізнес-проектів “Сходи до успіху” та нагородив переможців конкурсу. Конкурс тривав 5 місяців. У ньому брали участь 18 підприємств різних форм власності з Київської, Львівської, Закарпатської, Тернопільської, Херсонської, Донецької та Кіровоградської областей.
     Компанії – учасники конкурсу представляли такі галузі, як виробництво продуктів харчування, агропромисловий комплекс і туристичний бізнес.
     Журі, до складу якого входили спеціалісти банку «Надра», Нацбанку, Європейського банку реконструкції та розвитку і Торгово-промислової палати України, визначили переможців за критеріями, що комплексно характеризували ефективність проекту, його соціальне значення та якість презентації.
     Компанія-переможець отримала головний приз - поїздку на міжнародний галузевий ярмарок відповідно до напрямку діяльності до однієї з європейських країн. Першим трьом переможцям подарували комп’ютер типу ноутбук, картку Platinum, корпоративну картку MasterCard Business та заохочувальні призи – зливок золота й 50% знижки на оплату комісії за кредитне обслуговування. Учасники, що посіли 4-те і 5-те місця отримали золотий зливок та корпоративну картку MasterCard Business.
     
     Конкурс “Сходи до успіху” був започаткований банком «Надра» в червні цього року у рамках програми “10 років – 10 бізнесів”, присвяченій 10-річчю діяльності банка на фінансовому ринку. Він націлений на розвиток вітчизняного бізнесу шляхом проектного фінансування.
     За словами президента банку «Надра» Ігоря Гіленка, банк індивідуально підходить до надання кожного проектного кредиту і пропонує гнучкі умови сплати відсотків і суми кредиту. Кредитна ставка по цих позиках складає до 10% річних в іноземній валюті. Також банк встановив терміни кредитування, які відповідають строкам окупності бізнесу – 5-7 років. Суми кредитування – від $125 тис до $10 млн.
     Партнер конкурсу - консалтингова група “Консалтинг і фінанси” надала усім учасникам 20% знижку на розробку бізнес-планів.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1280 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 694
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика