Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Главное чудо - то, что мы живем. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Мартін Зальм : літніх людей в Україні треба берегти
Автор: Сергей Любченко      Дата: 15.02.2012 14:28


     
     Мартін Зальм : літніх людей в Україні треба берегти
     В Києві відбулася міжнародна конференція «Літні люди в Україні : свої чи чужі?» Напевно, її організатори поставили запитання у назві конференції невипадково. Адже стареньким, які народилися і прожили довге життя в нашій державі, сьогодні не позаздриш – якщо порівнювати їхні статки з ровесниками, які живуть в розвинених державах Європи.
     Для того, щоб пенсіонерам-українцям жилося краще, держава повинна ставитися до них більш турботливо, - сказав під час відкриття міжнародної конференції «Літні люди в Україні : свої чи чужі?» Голова Правління Фонду «Пам’ять, відповідальність та майбутнє» доктор Мартін Зальм з ФРН. - Ми переконані, що життєві умови людей літнього віку в трьох країнах, де реалізується програма «Місце зустрічі: діалог», в Білорусі, Росії та Україні, неможливо покращити жодними виплатами, компенсаціями чи допомогою з-за кордону. Їх можна покращити лише тоді, коли щось зміниться в самому суспільстві, в соціальному оточенні цих людей.
      Для того, щоб знайти відповідь на запитання «За рахунок чого це можна зробити?» організатори міжнародної конференції «Літні люди в Україні : свої чи чужі?» запросили до широкої дискусії народних депутатів України,представників міжнародних правозахисних організацій, відомих вчених.
      Під час конференції її учасники зосередили увагу на обговоренні таких питань : « Соціальна політика в Україні та проблеми старіння», «Демографічний, економічний та соціальний аспекти старіння в Україні» та «Науковий супровід програми «Місце зустрічі – ДІАЛОГ».
     Сергій Любченко
     
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 2334 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 6946
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика