Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У першому півріччі 2003 року ”Нафтогаз України”покращив фінансові показники
Автор: Станислав Власенко      Дата: 01.11.2003 08:39


     За підсумками фінансової діяльності НАК “Нафтогаз України” у першому півріччі 2003 року Компанія суттєво покращила власні показники.
     
     Валовий дохід “Нафтогазу України” збільшився в порівнянні з 1 півріччям 2002 року на 45,2% і склав 22,024 млрд. грн., в тому числі за основною операційною діяльністю – 20,426 млрд. грн. Зростання обсягу загального доходу Компанії обумовлено збільшенням виручки від реалізації товарів та послуг по видобувним, транспортуючим підприємствам Компанії та апарату НАК “Нафтогаз України”.
     
     Протягом січня-липня 2003 року спостерігалося збільшення чистого доходу структурних одиниць Компанії. Зокрема, цей показник апарату НАК “Нафтогаз України” склав 5298,3 млн. грн. (у 1,4 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року), ДК “Укртрансгаз” – 422,6 млн. грн. (зростання – 22,6%), ВАТ “Укрнафта” – 432,1 млн. грн. (у 1,5 рази), ВАТ “Укртранснафта” – 111,4 млн. грн. (27,1%), ДАТ “Чорноморнафтогаз” – 12,1 млн. грн. (4,9%), ДК “Укргазвидобування” – 10,1 млн. грн. (0,7%).
     
     Інвестиції “Нафтогазу України” у капітальне будівництво у 1 півріччі поточного року склали 1,649 млрд. грн., що на 17,4% більше, ніж у першому півріччі 2002 року. При цьому у п’ять разів (до 2,5 млн. грн.) скоротилося бюджетне фінансування будівельних робіт.
     
     Протягом першої половини 2003 року Компанія вчасно виконувала та перевиконувала бюджетні зобов’язання. У січні-липні “Нафтогаз України” сплатив до бюджетів всіх рівнів 1,651 млрд. грн., що на 211 млн. грн. більше за аналогічний період 2002 року. Рівень розрахунків склав 105% від нарахованого в порівнянні з 63% за перше півріччя минулого року.
     
     Суттєве зростання доходності НАК “Нафтогаз України” та виконання ним всіх зобов’язань перед державою досягнуто завдяки збільшенню обсягів реалізації природного газу на 3,99 млрд. грн та надання послуг з транзиту газу на 177,8 млн. грн.
     
     Об’єктивними чинниками, які дозволили Компанії вийти на якісно новий рівень, стала реформа внутрішнього ринку газу, добудова необхідних ланок вертикально-інтегрованої структури, збільшення обсягів експорту “блакитного палива” та введення нульової ставки ПДВ на операції з реалізації імпортованого природного газу.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1729 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 697
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика