Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Этот мир наполнен идиотами, оттого и гениям нет покоя. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Про бюджет і не тільки…
Автор: Сергей Любченко      Дата: 03.03.2012 10:12


     Про бюджет і не тільки…
      2 березня 2012 року в приміщенні Великого конференц-залу НАН України в рамках Дев’ятого Фінансово-економічний форуму на тему «Бюджетна політика на 2013 рік та на середньострокову перспективу» відбулася широка дискусія експертів і аналітиків, які запросили на обговорення цієї важливої теми й народних депутатів України. До участі у Форумі запрошені Голова Комітету Верховної Ради з питань бюджету п. Баранов В.О., Голова підкомітету з питань державного будівництва Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування п. Демчишен В.В., Радник Президента України п. Максюта А.А., перший заступник Міністра фінансів України п. Мярковський А.І., перший заступник Голови Комітету Верховної Ради України з питань бюджету п. Лук’янов В.В., заступник Голови Комітету ВР України з питань бюджету п. Мельник П.В., Голова підкомітету з питань житлово-комунального господарства Комітету Верховної Ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики п. Шкутяк З.В..
      Захід проводився під егідою Інституту бюджету та соціально-економічних досліджень (ІБСЕД) в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи» (ЗМФІ-II), що реалізується ІБСЕД за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).
      Враховуючи, що Кабінет Міністрів України не пізніше 1 квітня має схвалити проект Основних напрямів бюджетної політики на 2013 рік і у триденний строк подати його до Верховної Ради України, головна увага Форуму приділася обговоренню питань щодо бюджетної стратегії в контексті соціально-економічного розвитку та завдань бюджетної політики, реформ місцевого самоврядування.
      Учасники обговорення розглянули бюджетну стратегія України, зокрема стратегічні пріоритети та система планування бюджету. Дискутувалося також й питання щодо тактичних завданнь бюджетної політики на найближчу перспективу. Крім того, народні депутати разом з експертами і аналітиками обговорили питання, що стосуються вдосконалення бюджетного процесу на місцевому рівні, а також взаємовплив бюджетної політики та актуальних реформ місцевого самоврядування.
     Сергій Любченко
     
     
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 1801 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 6973
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика