Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Гуманизм - оружие небожителей ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Лідери ринку презентують суперхіти цифрових технологій
Автор: Станислав Власенко      Дата: 10.11.2003 20:13


      30 жовтня у новому виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" проходила перша міжнародна виставка персональних і домашніх цифрових технологій ЦифроМанія:).
     Виставка пропонувала весь спектр продуктів від провідних світових виробників: персональні інформаційні і комунікаційні пристрої, персональне цифрове фото і відео, домашні цифрові технології. Це перший виставковий проект, орієнтований на приватного споживача, на всіх тих, хто веде „цифровий” спосіб життя та використовує цифрові технології в роботі, в навчанні і, звичайно ж, на відпочинку. Експозиція вражає різноманітністю та кількістю представлених експонатів, учасники пропонують продукти різних цінових категорій — від початкового рівня до професійних пристроїв, орієнтованих на досвідчених користувачів. Відвідувачі мають унікальну можливість, опинившись у цифровому світі, не тільки побачити та ознайомитись, а й придбати техніку безпосередньо у виставковому залі.
      У виставці брали участь понад 20 компаній, серед яких такі лідери ринку персональної цифрової техніки, як СTLine, DiaWest, K-Trade, NIS, Unitrade, „ВЕГА Дистрибушн”, „ВЕРСІЯ”, „Д.К.Т.-Корп.”, „ЕПОС”, „Навігатор”, Ронд Україна”, „Юг-Контракт” та інші. Вони представляють більше 100 торгових марок світових виробників, а загальна площа експозиції складає майже 1 500 м2 .
      На відвідувачів чекали не тільки знайомство з новинками цифрової техніки, але й велика розважальна програма, яка створить справжню святкову атмосферу і подарує усім гостям виставки приємний настрій. Програма буде проходити на подіумі Digital Show — спеціально побудованій сцені, обладнаній професійним звуком, світлом та великим екраном. До програми Digital Show увійшли щоденні дефіле від модельного агентства Kyiv Models з демонстрацією персональної цифрової техніки; вікторини, лотереї та розиграші від учасників виставки із врученням призів; виступи молодих українських виконавців; шоу-презентації та багато-багато іншого. Програма подіуму Digital Show супроводжувала виставку у всі дні роботи.
     Серед відвідувачів є багато тих, хто виявляє до ЦифроМанії:) професійний інтерес. Саме тому в перший день виставка відкрита тільки для них — директорів та менеджерів з продажу магазинів телекомунікаційної та комп’ютерної техніки. Ділові контакти, налагоджені на виставці, сприятимуть розвитку бізнесу та формуванню ринку персональних цифрових технологій.
     Організатори виставки ЦифроМанія:) висловлюють подяку спеціалізованим виданням, що стали інформаційними партнерами виставки: журналу „Т3”, журналу „Hi-Tech. Панорама высоких технологий”, щотижневику „Мой компьютер”, а також технічному партнеру реєстрації відвідувачів — компанії „ Версія”.
      Виставка ЦифроМанія:) проходила одночасно із відомою міжнародною виставкою Kyiv Hi-Fi Show, що представляє аудіо- та відеотехніку найвищого класу. Такий підхід дозволяє об’єднати у рамках єдиної події професійні та споживчі аудиторії у сфері споживчої електроніки та персональних інформаційно-комунікаційних технологій.
     Цифрові технології стрімко змінють життя кожної сучасної людини, створюють новий стиль і в роботі, і в освіті, і в спілкуванні та відпочинку. Тому виставка ЦифроМанія:) сприяє активізації ринку персональної цифрової техніки і буде однаково корисною і для учасників, і для відвідувачів.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1474 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 702
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика