Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК „Газ України” закінчив підготовку до роботи в осінньо-зимовий період 2003-2004 рр.
Автор: Станислав Власенко      Дата: 12.11.2003 12:32


     Дочірня компанія “Газ України” НАК “Нафтогаз України” здійснила поетапну спеціальну перевірку готовності підприємств з газопостачання та газифікації до роботи в осінньо-зимовий період.
     
     Станом на 1 листопада 2003 року обстежено понад 38,5 тис. км. підземних газопроводів, виконано капітальний ремонт та заміну лінійної частини 363 км трубопроводів, що складає 114% від плану. Протягом поточного року проведено капітальний ремонт 2033 газорозподільних пунктів (105%). Всього на підготовку газових господарств до зими ДК “Газ України” спрямовано понад 19 млн. грн.
     
     За рахунок власних коштів підприємств з газопостачання та газифікації введено в дію 37,9 км переважно кільцевих газових мереж. Це дає можливість стабілізувати тиск газу в розподільчих мережах в осінньо-зимовий період і уникнути критичних ситуацій із газопостачанням.
     
     Фахівцями ДК „Газ України” спільно з НАК „Нафтогаз України” та спеціалістами підприємств з газопостачання та газифікації постійно проводяться вибіркові перевірки стану газових господарств. Компанією здійснюється систематичне обстеження газових мереж, газорозподільних пунктів, газових колодязів і засобів електрохімічного захисту газопроводів. Зусиллями ДК „Газ України” в усіх регіонах проведено навчально-тренувальні заняття з набуття професійних навиків з локалізації та ліквідації можливих аварійних ситуацій.
     
     “Компанія повністю підготувалася до опалювального сезону та гарантовано задовольнить платоспроможний попит українських споживачів протягом усієї зими”, – відзначив Голова Ради директорів ДК “Газ України” Володимир Якубенко.
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1248 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 703
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика