Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Нет ничего ценнее во вселенной, чем мысли и чувства. © Кир Булычев

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК “Укргазвидобування” відкрила Комарівське газове родовище у Львівській області
Автор: Станислав Власенко      Дата: 12.11.2003 12:32


     Дочірня компанія “Укргазвидобування”, що входить до складу НАК “Нафтогаз України”, відкрила Комарівське газове родовище, що знаходиться у Більче-Волицькій зоні Передкарпатського прогину у Львівській області. Бурові роботи виконані управлінням “Укрбургаз”, яке входить до структури Компанії.
     
     7 листопада при випробовуванні свердловини № 5 Комарівського родовища виявлено продуктивний поклад газу на глибині 725-735 м. Дебіт газу з свердловини склав 23,6 тис. м3 на добу. Дослідно-промислову розробку родовища буде здійснювати газо-промислове управління “Львівгазвидобування” ДК “Укргазвидобування”. Перспективні ресурси Комарівського родовища оцінюються в 1,2 млрд. м3 природного газу.
     
     За 10 місяців поточного року Компанії вдалося збільшити обсяги пошуково-розвідувального буріння до 148,6 тис. м, що на 20% перевищує рівень 2002 року. Збільшення пошукових робіт відбулося завдяки реалізації власного виробничого циклу пошуку нових родовищ вуглеводнів.
     
     Протягом 2003 року ДК “Укргазвидобування” виконувала пошуково-розвідувальне буріння на 26 площах та 28 родовищах Передкарпатського прогину та Дніпровсько-Донецької западини. У січні-жовтні поточного року Компанія розпочала буріння 46 свердловин, ввела в розробку 11 нових площ, закінчила будівництво 36 та ввела в експлуатацію 23 свердловини.
     
     “Активізація пошуково-розвідувального буріння, яка досягнута протягом поточного року неодмінно призведе до суттєвого зростання обсягів вітчизняного газовидобутку”, – зазначив Генеральний директор ДК “Укргазвидобування” Євген Бакулін.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1451 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 704
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика