Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до


Автор: Станислав Власенко      Дата: 25.11.2003 18:30


     З 19 по 23 листопада 2003 року у виставковому центрі "КиївЕкспоПлаза" відбулася VI спеціалізована виставка ювелірних виробів, коштовних прикрас та аксесуарів "ЮВЕЛІР ЕКСПО УКРАЇНА 2003" та спеціалізована виставка годинників "КИЇВ. САЛОН ГОДИННИКІВ". У виставках брали участь близько 200 компаній з України, Росії, Франції, Італії, Туреччини, Таїланду та Японії.
     Генеральний організатор - AT "Київський міжнародний контрактовий ярмарок".
     "ЮВЕЛІР ЕКСПО УКРАЇНА 2003" є сьогодні єдиним загальноукраїнським форумом, у роботі якого беруть участь провідні підприємства ювелірної галузі країни. Двічі на рік виставка збирає провідних майстрів та дизайнерів, що створюють справжні шедеври ювелірної майстерності. Ця виставка - головне місце зустрічі українських майстрів-ювелірів, відомих фірм та компаній, що працюють в ювелірній галузі, а також всіх шанувальників прекрасного.
     Метою виставки "ЮВЕЛІР ЕКСПО УКРАЇНА 2003" є стимулювання активного розвитку галузі, презентація виробничого та творчого потенціалу вітчизняних та іноземних ювелірних підприємств, ознайомлення спеціалістів та відвідувачів з виробами ювелірного мистецтва, впровадження у виробництво нових технологій, обладнання та матеріалів, а також встановлення довгострокових ділових відносин та розвиток бізнесу.
     Саме на VI міжнародній спеціалізованій виставці "Ювелір Експо Україна" можна скласти реальне уявлення про український ринок ювелірних виробів та дорогоцінних прикрас. На виставці представлений широкий вибір вишуканих коштовностей: ювелірні вироби із золота, срібла та платини, коштовні, напівкоштовні та виробні камені; обладнання, інструменти, технології; торгове обладнання, аксесуари, упаковка, оснащення для ювелірного виробництва та обробки каміння. Зростання експозиційної площі виставки на 76% є одним з показників стабільного розвитку галузі.
     Загалом у "Ювелір Експо Україна" беруть участь понад 150 підприємств (на 25% більше ніж минулого року). Серед учасників такі відомі підприємства, як: ВАТ "Київський ювелірний завод", ТОВ "Гаразд", ТОВ "Арніка", Ювелірне ательє "Лобортас" (м. Київ), Вінницький завод "Кристал", ювелірна фірма "Лагно" (Луганська обл.), дизайн-студія "Золото 77" та інші.
     У порівнянні з виставкою "Ювелір Експо Україна 2002" майже на чверть зросла загальна кількість учасників. Масштаби виставки зросли за рахунок збільшення представництва прямих іноземних учасників (більш ніж утричі), підприємств з регіонів України (на 10%). Це свідчить, з одного боку, про динамічний розвиток ювелірної галузі не лише у столиці, але й у регіонах України, з іншого боку, - про зростання престижу та популярності виставки "Ювелір Експо Україна" як серед вітчизняних, так і серед зарубіжних експонентів.
     Серед тематичних напрямків виставки найкраще представлений розділ "Ювелірні прикраси" (близько 90 експонентів, або 60 % від загальної кількості учасників). Це більше ніж у минулому році майже на 20%. На 70 % збільшився розділ "Коштовні, напівкоштовні та виробні камені".
     Ця виставка є етапною для ювелірів країни. В її рамках щорічно проводиться конкурс "Краща ювелірна прикраса", до якого майстри-ювеліри готуються протягом усього року. Цього разу кращі роботи українських ювелірів будуть визначатися в номінаціях: : "Краща ювелірна прикраса року", "Краща чоловіча прикраса", "Краща каблучка", "Краща стилізація в старовинних стилях та техніках", "Краща інтер'єрна прикраса ", "Кращий виріб із срібла", "Кращий символ високої духовності". Генеральний організатор - AT "Київський міжнародний контрактовий ярмарок".
     Вдруге проводитиметься конкурс найвищої ювелірної майстерності "Зоряна мить". Шанувальники прекрасного зможуть оцінити ексклюзивні прикраси у VIP-салоні виставки.
     Прем'єрою сезону є спеціалізована виставка "Кив. Салон годинників 2003", у якій беруть участь близько ЗО компаній.
     Виставка взяла свій початок з експозиції "Галерея годинників", розгорнутої на виставках "Ювелір Експо Україна" у 2002 - 2003 pp. Вона значно зросла порівняно з минулими експозиціями. Так, порівняно з "Галереєю годинників" 2002 p. кількість учасників виставки "Київ. Салон годинників 2003" зросла на 16 учасників.
     Її метою є розширення представленого в Україні асортименту годинників, залучення іноземних виробників на'вітчизняний ринок та загальний розвиток цієї сфери.
     Високу зацікавленість українських споживачів у годинниках має задовольнити різнопланова експозиція. На виставці представлені всі групи: від елітних швейцарських до годинників для середнього класу вітчизняного виробництва.
     У виставці беруть участь близько ЗО фірм із України та Франції, а також офіційні представники на Україні провідних торгівельних марок годинників із Швейцарії, Германії та Данії.
     Компанії "Шатель", м. Харків, "Вектор - Д", м. Дніпропетровськ, "Вале де Бижу", "Новое Время", Watch Station Company, м. Київ, "MGH Lip" (Франція) та інші демонструють - на виставці годинники всесвітньо відомих (так званих "високих") торгових марок класу "fashion" на самий вибагливий смак із Швейцарії, Франції, Данії, Німеччини.
     Широко представлені годинники, розраховані на масового споживача і виготовлені російськими годинниковими заводами. Їх представляють компанії "Май", ТОВ СП "Арсенал-Луч", м. Київ, "Хома", м. Львів та інші.
     20% компаній-учасників виставки - це безпосередньо виробники годинникової продукції. А саме:
     ТОВ "Годинниковий завод "Час", ТОВ "Київський годинниковий завод", м. Київ, компанії "MGH Lip" (Франція), "Гранато", м. Київ, "Гранат", м. Харків та інші.
     У рамках виставки "КИЇВ. САЛОН ГОДИННИКІВ 2003" буде проводитися конкурс "Годинник року 2003". Різні аспекти торгівлі годинниками розглядатимуться на спеціалізованому семінарі для дилерів.
     У програмі виставок також відбудуться презентації фірм та новітніх колекцій ювелірних виробів, прес-конференція, семінари та круглий стіл "Ювелірне мистецтво України. Школи, напрямки, традиції".
     Для ефективної та плідної роботи виставок, укладання торговельно-економічних контрактів організаторами запрошені фахівці провідних ювелірних компаній, виробники та постачальники, дилери та імпортери ювелірної та годинникової продукції з усіх регіонів України.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 2070 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 716
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика