Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Власть не средство, она - цель. © Дж.Оруэлл

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Львівська область вийшла на шосте місце за рівнем оплати природного газу
Автор: Станислав Власенко      Дата: 25.11.2003 18:30


     За підсумками першого місяця опалювального сезону 2003-04 рр. рівень розрахунків підприємств теплової генерації Львівської області склав 80%, що є шостим показником серед регіонів України. Населення області продемонструвало один з найвищих рівнів оплати спожитого природного газу.
     
     У 2003 році населення та бюджетні організації Львівської області спожили 381,3 млн. м3 палива вартістю 60 млн. гривень. Це складає 100% потреб області у природному газі. Станом на 18 листопада ТКЕ Львівщини сплатили 48 млн. гривень. Єдиним теплопостачальним підприємством, розрахунки якого склали менше 50% є КП “Дрогобичтеплоенерго”, заборгованість якого за спожитий у 2003 році природний газ складає 1,5 млн. гривень.
     
     В жовтні 2003 року Угоду про перехід в управління дочірнього підприємства “Газ-Тепло” підписало комунальне підприємство “Золочівтеплокомуненерго” рівень розрахунків за газ якого у першому місяці опалювального сезону зріс до 62%. Львівська область також є лідером серед регіонів за кількістю встановлених газових лічильників. Станом на 18 листопада лічильниками вимірювалося 53,7% спожитого палива (в середньому по Україні - 35,7%).
     
     Нормалізація стану розрахунків підприємств теплової генерації Львівщини стала наслідком цілеспрямованого співробітництва ДК „Газ України” із місцевою владою та керівництвом ТКЕ області.
     
     “Досвід Львівської області свідчить про можливість ефективної співпраці постачальників та споживачів газу, - заявив заступник голови Ради директорів ДК „Газ України” Іван Варга. - “За результатами роботи на початку опалювального сезону ми впевнено можемо говорити про позитивні зрушення у регулюванні поставок газу підприємствам теплової генерації”.
     
     Довідка: Найвищий рівень розрахунків за спожитий природний газ серед підприємств теплокомуненерго у 2003 році спостерігається у АР Крим (91%), Одеській (86%), Хмельницькій (81%), Черкаській (81%) і Полтавській областях (81%). Найгіршими платниками ДК „Газ України” є Херсонська (18%), Закарпатська (34%) та Харківська (37%) області.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1283 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 719
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика