Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Gens Una Sumus. (лат. "Мы все одна семья.") © лозунг FIDE

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Будівельники України просять допомоги силовиків і депутатів
Автор: Сергей Любченко      Дата: 08.06.2012 15:37


     Будівельники України просять допомоги силовиків і депутатів
     Керівництво Конфедерація будівельників України вирішило звернутися до Генерального прокурора України з проханням організувати проведення перевірок дотримання органами місцевого самоврядування в Україні вимог закону №3038, згідно з яким регіони мають підготувати документацію щодо містобудівної діяльності.
     "Ми написали звернення до Генпрокурора України, а також зареєстрували листа у Парламенті. Просимо розібратись з місцевими органами влади у частині відповідності виданих раніше рішень до Закону 3038", - сказала член Ради директорів КБУ Клавдія Бондарева.
      Паралельно з цим Конфедерація будівельників України звернулася в комітет Верховної ради України з питань будівництва, містобудування і житлово-комунального господарства і регіональної політики з проханням заслухати представників місцевих рад і голів обласних адміністрацій з інформацією про те, як виконується закон про містобудівну діяльність (№3038) на місцях, - повідомив голова ради директорів Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе.
     "Ми звернулися до народного депутата України Ігоря Володимировича Лисова (ПР), - щоб комітет запросив заслухати, як реалізовується закон, і вислухати всі місцеві ради, глав адміністрацій. Це теж було б хорошим інструментом контролю", - наголосив Лев Парцхаладзе.
     Як уточнив Лисов, парламентський комітет проведе відкриті слухання, куди будуть запрошені представники ЗМІ.
     Він також нагадав, що з 1 серпня 2013 року в регіонах, де не буде розроблена і затверджена містобудівна документація, забороняється виділення земельних ділянок для будівництва. "Я думаю, що ми жорсткіше зробимо і взагалі ставитимемо питання про звільнення тих фахівців, які винні були це розробити", - також відзначив Ігор Лисов.
     Сергій Любченко
     


Автор: Сергей Любченко прочтений: 1621 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 7440
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика