Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Когда власть захватывают грабители, мошенники и воры, то последующие грабежи осуществляются уже "по закону". ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

“Нафтогаз України
Автор: Станислав Власенко      Дата: 17.12.2003 09:04


     «Нафтогаз України» продовжує перевиконувати план сплати податків і зборів до Державного бюджету України. За підсумками фінансово-господарської діяльності за 11 місяців поточного року НАК «Нафтогаз України» нараховано 5 620,3 млн. грн. податків і зборів. Платежі Компанії за оперативними даними склали 5 759,4 млн. грн., або 102,5% від нарахованого. За відповідний період минулого року «Нафтогаз України» розрахувався з бюджетом на 70,9%, сплативши 5151,4 млн. грн.
     
     Станом на 1 грудня 2003 року, найкращої динаміки вдалося досягнути по оплаті податку на прибуток (12,6% від нарахованого, в порівнянні з 59,4% за аналогічний період минулого року) і податку на додану вартість (115,4%, в порівнянні з 77,6% за аналогічний період 2002 року). Суттєво виріс рівень оплати рентної плати за транзитне транспортування природного газу і збору на геолого-розвідувальні роботи.
     
     «Нафтогаз України» вийшов на повне виконання податкових завдань в умовах оптимізації податкового законодавства. Завдяки зменшенню податкового тиску на Компанію, зокрема, введенню нульової ставки ПДВ на операції з реалізації імпортованого природного газу, з Компанії був знятий додатковий податковий тягар в розмірі 1,5 млрд. грн. на рік, що традиційно складав недоїмку Компанії. Зараз Державний бюджет отримує ці кошти від безпосередніх споживачів природного газу - промислових підприємств, енергогенеруючих компаній і підприємств теплокомуненерго.
     
     Закріплення у Державному бюджеті на 2004 рік нульової ставки ПДВ на операції по реалізації імпортованого природного газу дозволить «Нафтогазу України» в наступному році своєчасно і в повному обсязі виконувати податкові зобов'язання.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 2059 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 776
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика