Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Мы противостоим лжи! © чилболтонское послание

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Зборів учасників ТОВ «Міжнародний консорціум по управлінню і розвитку ГТС України»
Автор: Станислав Власенко      Дата: 25.12.2003 09:06


     23 грудня 2003 р.у Києві пройшли Збори учасників ТОВ «Міжнародний консорціум по управлінню і розвитку газотранспортної системи України». У роботі Зборів взяли участь Заступник голови правління ВАТ «Газпром» Олександр Рязанов, Перший заступник міністра палива та енергетики України, Голова правління НАК «Нафтогаз України» Юрій Бойко, представники міністерств та відомств України і Російської Федерації, представники ВАТ «Газпром» і НАК «Нафтогаз України», офіційні особи.
     
     На Зборах розглянуто техніко-економічне обґрунтування будівництва нового газопроводу Новопсков-Ужгород і прийнято рішення продовжити роботи по ТЕО і його експертизі з тим, щоб до 1 березня 2004 року надати матеріали для прийняття інвестиційного рішення і формування технічного завдання на проектну документацію.
     
     Обговорена і заздалегідь узгоджена схема фінансування проекту будівництва газопроводу Новопсков-Ужгород; обговорені критерії для прийняття остаточного інвестиційного рішення по будівництву цієї системи.
     
     Дирекції ТОВ «Міжнародний консорціум» доручено закінчити узгодження проектів документів про гарантії завантаження нового газопроводу, а також проекту Угоди про взаємодію НАК «Нафтогаз України» і ВАТ «Газпром» на інвестиційній фазі проекту.
     
     Розглянуто матеріали про правове регулювання концесії в Україні і прийнято рішення запросити до участі в розробці концесійної моделі функціонування Консорціуму фахівців відповідних міністерств та відомств України.
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1625 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 796
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика