Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ВАТ „Укртранснафта” виконала програму модернізації та реконструкції на 2003 р.
Автор: Станислав Власенко      Дата: 22.01.2004 08:56


     Виконуючи виробничу програму розвитку, реконструкції та модернізації своїх виробничих потужностей ВАТ „Укртранснафта” протягом 2003 року вклала понад 415 млн. грн. в розвиток своїх основних засобів, що на 10% більше ніж за минулий рік.
     
     Основна частина капіталовкладень в розмірі 329,55 млн. грн. була сконцентрована на проектах, які підвищують надійність та стабільність роботи магістральних нафтопроводів, роблять їх безпечними для навколишнього середовища, підвищуючи конкурентоздатність української нафтотранспортної системи. Зокрема, такими проектами були здані в експлуатацію обвідна нитка на дільниці Броди-Держкордон магістральних нафтопроводів „Дружба”, збудована для виносу існуючих нафтопроводів з аварійно-небезпечної зони у Закарпатській області (введення в експлуатацію відбулось 28 листопада 2003 р.), та нафтоперекачувальна станція „Миколаївська” (поблизу м. Миколаїв) на ділянці Снігурівка-Августівка Придніпровських магістральних нафтопроводів, яка дозволила підвищити надійність роботи нафтопроводу на цій дільниці та оптимізувати експлуатаційні витрати, відмовившись від постійного застосування високовартісних антитурбулентних присадок. Продовжується будівництво нафтопроводу Жулин-Надвірна, діаметром 530 мм, довжина 102 км і пропускною здатністю 6 млн. тонн в рік, по якому нафта буде доставлятись до нафтопереробного заводу у м. Надвірна (Ів.-Франківська обл), будівництво найбільшого в Україні, унікального за технологією спорудження, резервуару об‘ємом 75 тис. м. куб. на ЛВДС Броди. Виконано проектування переносу НПС „Чикалівка” (з метою зменшення тиску на дільниці нафтопроводу, яка проходить по дну р. Дніпро), яке почнеться у наступному році, а також ремонт лінійної частини нафтопроводів, в тому числі Кременчук-Снігурівка з ремонтом підводних переходів через річки Псел (12-14 км траси) та Дніпро (23-24 км. траси) та ремонт ізоляції і заміна трубопроводу на 133-136 км траси нафтопроводу Кременчук-Херсон.
     
     Слід зазначити, що досягненню таких результатів сприяло поліпшення стану повернення заборгованості по ПДВ з Держбюджету. Так, протягом 2003 року, із 244 млн. грн., відшкодовано 181,5 млн. грн., і на 1 листопада 2003 р., залишок заборгованості складає 63,2 млн. грн., таким чином з початку року заборгованість зменшилась на 107,8 млн. грн. Зазначені кошти було спрямовано на на будівництво нафтопроводу Жулин-Надвірна, НПС Миколаївська, а також непередбачені в бюджеті Товариства на 2003 рік витрати, пов‘язані з ліквідацією наслідків аварії на нафтопроводі “Дружба” на 232 км та інші першочергові поточні потреби.
     
     Протягом 2004 року Товариство планує освоєння капіталовкладень за рахунок власних коштів та кредитних ресурсів. Крім завершення розпочатих робіт, планується:
     - технічне обстеження, техніко-економічне обгрунтування та підготовка робочої документації виносу траси та двох нафтоперекачувальних станцій нафтопроводу Броди-Держкордон (120 км)– 8 млн. грн.;
     - будівництво 7 резервуарів для резервуарних парків ЛВДС Броди, НПС Августівна та Кременчук, МНТ “Південний” загальним об‘ємом 245 тис. м. куб. – 113 млн. грн..
     Також ВАТ „Укртранснафта” розглядає можливість реалізації наступних проектів у наступному році:
     - завершення робіт із заповнення нафтопроводу Одеса-Броди технологічною нафтою – 90 млн. дол. США, або 478,0 млн. грн.
     - будівництво нафтопроводу 154 км. н/пр Снігурівка-Одеса-МНТ “Південний” (0-52 км) довжиною 52 км. – 110 млн. грн.;
     - будівництво лупінгів для збільшення потужності н/п Кременчук-Снігурівка-Августівка на 9 млн. т/рік (при умові наявності гарантій на використання потужностей) довжиною 264 км – 614 млн. грн.
     
     
     
     Довідка:
     Основні об’єкти капітального будівництва та ремонту ВАТ „Укртранснафта” у 2003 р.:
     § будівництво обвідної нитки нафтопроводу Броди-Держкордон для виносу з аварійно-небезпечної зони у Закарпатській області довжиною 59 км (118 км в одну нитку) 185,3 млн. грн.
     § будівництво нафтопроводу Жулин-Надвірна, по якому нафта буде доставлятись до нафтопереробного заводу у м. Надвірна (Ів.-Франківська обл) діаметром 530 мм, довжина 102 км і пропускною здатністю 6 млн. тонн в рік 75,4 млн. грн.
     § будівництво НПС Миколаївська (поблизу м. Миколаїв) на ділянці Снігурівка-Августівка Придніпровських магістральних нафтопроводів 28,4 млн. грн.
     § будівництво резервуару об‘ємом 75 тис. м. куб. на ЛВДС Броди 21,75 млн. грн.
     § проектування проміжної НПС Чикалівка 2,6 млн. грн.
     § ремонт лінійної частини нафтопроводів, в тому числі Кременчук-Снігурівка з ремонтом підводних переходів через річки Псел (12-14 км траси) та Дніпро (23-24 км. траси) 14,8 млн. грн.
     § ремонт ізоляції та заміна трубопроводу на 133-136 км траси нафтопроводу Кременчук-Херсон 4,3 млн. грн.
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1555 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 828
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика