Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Итерация свойственна человеку, рекурсия божественна. © Питер Дойч

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК „Газ України” нагородила кращих керівників підприємств з газопостачання та газифікації
Автор: Станислав Власенко      Дата: 22.01.2004 08:57


     За підсумками роботи у 2003 році, а також з нагоди третьої річниці від дня створення Дочірньої компанії „Газ України” (26 грудня 2000 р.) відзначила кращі підприємства з газопостачання та газифікації держави.
     
     Відповідно до наказу Компанії „Про встановлення відзнак ДК „Газ України” за значний особистий внесок у розвиток газового господарства України, вагомі досягнення у праці, високий професіоналізм і за попередніми підсумками роботи у 2003 році, а також з нагоди третьої річниці від дня створення ДК „Газ України” НАК „НАК Нафтогаз України” кращими керівниками підприємств з газопостачання та газифікації було визнано голову правління „Одесагаз” (Учитель Ігор Леонідович, диплом І ступеня), „Хмельницькгаз” (Корнєєв Михайло Миколайович, диплом ІІ ступеня) і „Луганськгаз” (Овчаренко Володимир Кузьмич, диплом ІІІ ступеня).
     
     У регіонах України громадськість також відзначила кращих керівників газової галузі. Зокрема, було визнано професійну діяльність ВАТ „Тернопільгаз”. Голова правління цього підприємства Олег Караванський був названий „Людиною року” у рамках однойменного тернопільського конкурсу, що організований громадськими організаціями області.
     
     Довідка: У 2003 році підприємство із газопостачання та газифікації „Тернопільгаз” практично по всіх показниках покращило свою діяльність у сфері постачання природного газу населенню та бюджетним організаціям. Також область належить до лідерів відповідно до рівня розрахунків за спожитий природний газ у 2003 році підприємствами теплокомуненерго. Станом на 1.01.2004 ТКЕ області оплатили 78% спожитого палива.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1143 оценки: 5 от 1
© Свидетельство о публикации № 830
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика