Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Итерация свойственна человеку, рекурсия божественна. © Питер Дойч

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАК “Нафтогаз України” дозволила ДК «Укртрансгаз» створити СП “Енерготехнології” для будівництва енергосилових установок
Автор: Станислав Власенко      Дата: 22.01.2004 08:57


     15 січня 2003 року правління НАК “Нафтогаз України” дало дочірній компанії “Укртрансгаз” дозвіл на створення спільного українсько-іспанського підприємства ЗАТ “Енерготехнології” з іспанською компанією Interenergo S.L.
     
     Спільне підприємство інвестуватиме у будівництво турбодетандерних установок на газорозподільчих станціях “Укртрансгазу” з метою виробництва електроенергії. Експлуатацію турбодетандерних установок здійснюватиме ДК “Укртрансгаз”.
     
     Пілотний проект будівництва та експлуатації турбодетандерної установки реалізований ДК “Укртрансгаз” у Дніпропетровську та довів свою економічну та технічну доцільність.
     
     Найближчим часом на розгляд інвестиційного комітету НАК “Нафтогаз України” буде подано перший з запропонованих “Енерготехнологією” проектів, що передбачає оснащення турбодетандерною установкою газорозподільчої станції “Обухів” під Києвом.
     
     Довідка: Турбодетандерні установки призначені для виробництва електроенергії на газорозподільчих станціях (ГРС) за рахунок вивільнення енергії в момент переходу газу з газопроводу високого тиску до газопроводів середнього та низького тиску.
     
     Оснащення ГРС “Укртрансгазу” таким обладнанням дозволить суттєво зменшити закупівлю електроенергії зовнішній постачальників, а в перспективі й повністю відмовитись від неї. За допомогою електроенергії, виробленої турбодетандерними електростанціями, зокрема, планується здійснювати живлення електрохімічного захисту газопроводів.
     
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1749 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 831
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика