Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Культуру надо насаждать! Даже силой... Иначе нас всех ждет крах. © Сергей Капица

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

Збори Учасників “Міжнародного Консорціуму” узгодили перший етап інвестиційної фази
Автор: Станислав Власенко      Дата: 22.01.2004 08:57


     15 січня 2003 року відбулася зустріч Учасників “Міжнародного консорціуму з управління та розвитку газотранспортної системи України”. Сторони узгодили продовження робіт з підготовки ТЕО інвестиційного проекту, спрямованого на розширення газотранспортної системи України шляхом будівництва газопроводу Новопсков-Ужгород.
     
     За підсумками зустрічі Сторони парафували відповідний протокол, який планується офіційно підписати найближчим часом.
     
     З метою прискорення переходу Консорціуму на інвестиційну фазу діяльності Сторони визначили за доцільне визначити ділянку Богородчани-Ужгород першою чергою будівництва газопроводу Новопсков-Ужгород. Це дозволить вже найближчим часом збільшити пропускну здатність газотранспортної системи України в західному напрямку на 8 мільярдів кубометрів.
     
     Сторони домовилися ухвалити зміни до ТЕО будівництва газопроводу Новопсков-Ужгород, для чого ВАТ “Газпром” до 20 січня надасть відповідні пропозиції щодо обсягів надходження природного газу до ГТС України.
     
     Сторони домовилися до 1 лютого підготувати проекти документів щодо гарантій завантаження нової дільниці Богородчани-Ужгород, а також проект Угоди про взаємодію НАК “Нафтогаз України” та ВАТ “Газпром” в межах інвестиційного проекту.
     
     Сторони підготують проект міжурядової угоди про гарантії завантаження та будівництва дільниці Богородчани-Ужгород та в термін до 15 квітня передадуть його на затвердження до відповідних державних органів.
     
     Довідка: Будівництво та введення в експлуатацію дільниці Богородчани-Ужгород вже на першому етапі існування “Міжнародного консорціуму з управління та розвитку забезпечить ГТС України” забезпечить часткове завантаження існуючих магістральних газопроводів Іванцевичі-Долина та Торжок-Долина, що практично не експлуатуються після реалізації проекту Ямал-Європа територією Білорусі та Польщі.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1720 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 832
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика