Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Эту планету уже давно захватили негодяи, и удерживают власть, стравливая между собой тех, кто это понял.

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ВАТ „Укртранснафта” отримала висновки компанії Енерджі Солюшн ЛЛС стосовно використання нафтопроводу Одеса-Броди, у якому містяться рекомендації Уряду України
Автор: Станислав Власенко      Дата: 22.01.2004 08:57


     14 січня 2004 р. ВАТ „Укртранснафта” отримала копії „Висновку” компанії Енерджі Солюшн ЛЛС стосовно використання нафтопроводу Одеса-Броди, відповідно до умов контракту укладеного між Міністерством палива та енергетики, Енерджі Солюшн ЛЛС та ВАТ „Укртранснафта”.
     
     Документ містить рекомендації для Уряду України щодо прийняття пропозиції ТНК-ВР терміном на три роки. У рекомендаціях також зазначено, що цей термін слід використати для розвитку проекту транспортування каспійської нафти у Європу з використанням нафтопроводу Одеса-Броди, оскільки у довгостроковій перспективі, на думку компанії-експерта, „… транспортування каспійської нафти є найбільш оптимальним варіантом для України”.
     
     Відповідно до прийнятих попередньо рішень, дослідження незалежного експерта-компанії Енерджі Солюшн необхідні при підготовці Міжвідомчою робочою групою остаточних висновків та пропозицій для прийняття рішення Кабінетом Міністрів України щодо використання нафтопроводу Одеса-Броди.
     
     Згідно з розпорядженням Міністрства палива та енергетики ВАТ „Інститут транспорту нафти” доручено провести рецензію роботи компанії Енерджі Солюшн ЛЛС.
     
     
     Довідка.
     Компанія Енерджі Солюшн була визнана пережцем тендеру з вибору незалежного авторитетного іноземного експерта для підготовки ТЕО напрямку використання нафтопроводу Одеса-Броди.
     Міжнародний тендер проведено за ініціативою Міністерства палива та енергетики, з метою підготовки неупередженого висновку щодо роботи нафтопроводу, який понинна надати Міжвідомча робоча група на виконання доручень Президента України № 1-1/767 від 23 червня 2003 р. та Прем’єр-міністра України № 37609 від 26 червня 2003 р.).
     Оплату консультаційних послуг компанії-переможця тендеру Міністерство палива та енергетики зобов’язало здійснити ВАТ „Укртранснафта".
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1604 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 833
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика