Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Любовь, красота и действие спасут мир © древняя этрусская мудрость

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАК “Нафтогаз України” закінчив будівництво нового газопроводу на Західній Україні
Автор: Станислав Власенко      Дата: 22.01.2004 08:57


     15 січня 2004 року НАК “Нафтогаз України” закінчив будівництво нового магістрального газопроводу “Ковель-Рівненський промвузол” потужністю до 11 млрд. м3 природного газу.
     
     Спорудження додаткового магістрального газопроводу між Ковелем і Рівне було заплановане ще 40 років тому. Будівництво об’єкта розпочалося у 1995 році, проте через брак коштів об’єкт було заморожено. НАК “Нафтогаз України” відновив роботи з будівництва газопроводу у 2002 році. Фінансування проекту здійснювалося за кошти Компанії.
     
     Довжина нової магістралі складає 149 км, діаметр труби – 720 мм. На будівництво об’єкту було залучено будівельні організації Волинської, Рівненської та Тернопільської областей.
     
     Рівненщина традиційно отримувала природний газ лише з одного газопроводу від м. Каменка-Бузька Львівської області. Введення в дію нового газопроводу дозволить підвищити надійність газо забезпечення підприємств промисловості та житлово-комунальної сфери Рівненської області в періоди пікового споживання палива. НАК “Нафтогаз України” продовжуватиме активну газифікацію населених пунктів Західної України в 2004 році.
     
     
     Довідка: У 2003 році НАК “Нафтогаз України” побудував та ввів до експлуатації газопроводи: до селища Янтарне в Автономній Республіці Крим; газопровід відвід від Юліївського родовища до Харкова; газопровід Леніно-Щолкіно; газопровід до міста Турка Львівської області та декілька інших об’єктів газопостачання та газифікації. Триває будівництво газопроводів до Судака та Білгород-Дністровського.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1370 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 837
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика