Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Что есть государство без правосудия? Шайка разбойников, и только. © Блаженный Августин

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

У 2003 році рівень розрахунків споживачів перед ДК „Газ України” за спожитий газ склав 98%
Автор: Станислав Власенко      Дата: 24.01.2004 11:34


     У 2003 році загальний рівень оплати за спожитий природний газ всіма категоріями споживачів склав 98%. У порівняні з 2002 роком цей показник зріс на 4,3%. Єдиною категорією споживачів, які суттєво погіршили показник оплати поточного спожитого палива залишаються енергогенеруючі підприємства Мінпаливенерго (94,4% у 2002 році у порівнянні із 90,5% у минулому).
     
     За оперативними показниками діяльності Дочірньої Компанії „Газ України” НАК “Нафтогаз України”, у минулому році на 26% (11,4 млрд. куб. м) зріс обсяг реалізації природного газу. Загалом за 12 місяців 2003 року обсяг реалізовано палива склав 55,9 млрд. куб. м.
     
     Майже у п’ять разів (з 521 млн. куб. м у 2002 році до 2,5 млрд. куб. м газу в минулому) зросла реалізація природного газу через ВАТи з газопостачання і газифікації, що свідчить про зростання ролі цих підприємств у вертикально інтегрованій структурі НАК “Нафтогаз України”.
     
     Зростання обсягів споживання природного газу відбувалося всіма категоріями споживачів: населенням, бюджетними установами, підприємствами теплокомуненерго, енергогенеруючими підприємствами і промисловими споживачами. Найбільший ріст (201%) відбувся у сфері постачання газу для потреб промисловості: у 2002 році було реалізовано 9,1 млрд. куб. м, в 2003 році – 18,1 млрд. куб. м газу.
     
     Протягом минулого року населенню було поставлено 17,55 млрд. куб. м газу, що на 1 млрд. куб. м більше, ніж у 2002 році. Бюджетні установи збільшили споживання палива з 0,9 до 1,03 млрд. куб. м, підприємства ТКЕ – з 9,35 до 9,88 млрд. куб. м, енергогенеруючі підприємства – з 7,7 до 8,58 млрд. куб. м природного газу. Збільшення обсягів споживання газу частиною споживачів не відобразилося на рівні їх оплати за використаний газ.
     
     Реформа у сфері постачання палива підприємствам промисловості суттєво покращила рівень розрахунків цієї категорії споживачів. У 2003 році промисловістю було оплачено 98,2% спожитого газу (у 2002 році – 88,2%).
     
     „Компанія поставила крапку у тривалому процесі наведення ладу на ринку поставок газу для промисловості, а також вдало розпочала проводити „виховну” роботу з підприємствами ТКЕ, – заявив, підводячи підсумки року, заступник голови Ради директорів ДК „Газ України” Іван Варга. – Таким чином Компанія реалізовує головне завдання: доведення рівня оплати всіх категорій споживачів за поточне споживання палива до 100%.”
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1830 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 843
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика