Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Нет ничего ценнее во вселенной, чем мысли и чувства. © Кир Булычев

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

ДК “Газ України” і ВАТ з газопостачання та газифікації розробили механізм підвищення рівня оплати за газ
Автор: Станислав Власенко      Дата: 28.01.2004 08:32


     Дочірня компанія „Газ України” провела спільну нараду з керівниками підприємств з газопостачання та газифікації України щодо умов постачання природного газу у 2004 році.
     
     У „круглому столі” взяли участь Голова Ради директорів ДК „Газ України” Володимир Якубенко, заступник Голови Ради директорів Іван Варга, директори та начальники департаментів Компанії. З боку підприємств з газопостачання та газифікації були запрошені керівники та начальники юридичних підрозділів.
     
     Нагальність проведення спільного засідання пов’язана з вступом у дію з 1 січня 2004 року нового Господарського та Цивільного Кодексів України. У зв’язку з цим ДК „Газ України” як Компанія, що займається постачанням природного газу, який є власністю держави, запровадила ряд гарантій для захисту власних економічних інтересів.
     
     ДК „Газ України” буде застосовувати економічні механізми відшкодування можливих втрат у випадку недотримання вчасного розрахунку підприємств з газопостачання та газифікації за отриманий природний газ. До таких першочергових механізмів належать штрафні санкції за позапланове транспортування газу споживачам, за невиконання доручення щодо припинення газопостачання споживачам-боржникам, а також штрафні санкції за несвоєчасну оплату отриманого палива.
     
     Нововведення покликані підняти рівень платежів за спожитий газ до 100% і не допустити безоплатного споживання палива підприємствами теплокомуненерго, які отримують газ від підприємств з газопостачання та газифікації. За підсумками проведеної наради, ДК „Газ України” і підприємства з газопостачання та газифікації досягнули згоди з усіх розглянутих питань.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 1462 оценки: 1 от 1
© Свидетельство о публикации № 854
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика