Независимое аналитическое интернет-издание "Искра" это право на информацию.

Не верь, не бойся, не плати. ©

На главную страницу

Парольный вход для авторов.

автор: c до

НАК “Нафтогаз України” збільшить розміри статутних фондів ДК “Укргазвидобування” та ДК “Укртрансгаз”
Автор: Станислав Власенко      Дата: 21.02.2004 10:38


     Правління НАК “Нафтогаз України” прийняло рішення про збільшення статутного фонду Дочірніх компаній “Укргазвидобування” та “Укртрансгаз”. Статутний фонд ДК “Укргазвидобування” буде збільшено на 1,1 млрд. грн., ДК “Укртрансгаз” – на 5,0 млрд. грн. Новий розмір статутного фонду ДК “Укргазвидобування” становитиме 3,895 млрд. грн., ДК “Укртрансгаз” – 6,495 млрд. грн.
     
     Збільшення статутного фонду ДК “Укргазвидобування” здійснюється з метою отримання необхідних капіталовкладень відповідно до Інвестиційної програми НАК “Нафтогаз України” на 2004 рік. ДК “Укргазвидобування” спрямує кошти, які будуть залучені в процесі збільшення статутного фонду, на фінансування робіт із забезпечення зростання обсягів видобування природного газу.
     
     Кошти, отримані в процесі збільшення статутного фонду ДК “Укртрансгаз”, будуть витрачені на фінансування “Програми реконструкції газотранспортної системи України в 2004-2010 рр.”. ДК “Укртрансгаз” за рахунок збільшення статутного фонду планує збільшити капіталовкладення у модернізацію і розвиток газотранспортної системи у 2004 році.
     
     Фінансування Інвестиційної програми здійснюється за рахунок власних коштів НАК “Нафтогаз України” та залучених коштів. У 2004 році НАК “Нафтогаз України” змушена залучати додаткові кошти для виконання Інвестиційної програми з причини збільшення податкового тиску на Компанію у порівнянні з 2003 роком. Зокрема, введення за ініціативою Бюджетного комітету Верховної Ради мита на експорт природного газу призвело до зменшення обсягів експорту у VI кв. 2003 року та I кв. 2004 року і відповідного зниження прибутків Компанії.
     
     Довідка: НАК “Нафтогаз України” володіє 100% акцій Дочірніх компаній “Укргазвидобування” та “Укртрансгаз”.
     
     


Автор: Станислав Власенко прочтений: 2038 оценки: 0 от 0
© Свидетельство о публикации № 883
  Цена: 1 nooВаши комментарии

Пароль :

Комментарий :

Осталось символов

Доступна с мобильного телефона
Чат
Опросы
Музыка
Треки
НеForМат
Академия
Целит
Юрпомощь


О сервере


О проекте
Юмор
Работа
О нас

Earn&Play
Для контактов
skype:noo.inc


Этот сайт посвящен Георгию Гонгадзе, символу борьбы за свободу, журналисту, патриоту, человеку... Ukraine NBU Hrivnya rate
Russian ruble rate
Noo Web SystemРедакция за авторские материалы ответственности не несет
стать автором
Micronoo Links Neformat Links Noo Links Chess Links Forex Links Weapon Links

Идея и разработка
компании NOO
На сайт разработчика